Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Новорічні свята – час див та позитивних емоцій. Цьогоріч понад 35 тисяч юних криворіжців, яким особливо потрібні увага і турбота, отримають подарунки від міста»

  12 Грудня 2023, 10:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Навіть в умовах війни міська влада Кривого Рогу та Рада оборони міста подбали про те, щоб створити новорічний настрій дітям, яким особливо потрібні тепло, увага і турбота. З нагоди новорічних свят голова Ради оборони Олександр Вілкул відвідав один із культурних закладів Центрально-Міського району та вручив солодкі подарунки хлопцям і дівчатам із родин військовослужбовців ЗСУ у тому числі тим, батьки яких зараз у полоні, поранені чи безвісти зникли.

  О

  Цьогоріч новорічні та різдвяні подарунки від міста зможуть отримати 35 265 хлопців та дівчат. Це – діти військовослужбовців, дітки, батьки яких поранені, полонені, безвісти зниклі, діти з особливими освітніми потребами, обдаровані діти, діти-сироти, діти з інвалідністю, дітки з багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, діти з числа ВПО, також подарунки підготували для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

  6 грудня розпочався марафон святкових концертів та подарунків, щоб створити новорічний настрій дітям, яким особливо потрібні тепло, увага і турбота. Організовані, з дотриманням усіх норм безпеки, святкові концерти у новорічній атмосфері, виступи творчих колективів та вистави. Вони відбуватимуться до 7 січня 2024 року.  На сьогодні  вже пройшло 39 святкових заходів, подарунки вже  отримали 14838  хлопців та дівчат.

  Вітаючи дітлахів, Олександр Вілкул сказав: «Попри війну, хлопці та дівчата мають зростати з відчуттям любові та захищеності. У такий час вони потребують додаткової турботи, уваги та підтримки. Для нас дуже важливо їх підтримати, аби вони зберегли віру в диво. Найголовніше – це бачити їх щасливі очі та веселий настрій. Адже саме заради дітей військові зараз боронять нашу країну. А ми можемо подарувати хлопцям та дівчатам трохи радості - адже новорічні свята, це свята віри, світла і добра - організувати для дітей чудові концертні програми з розвагами та іграми, вручити подарунки. Зробимо все, щоб вони мали свято!».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #новий рік