Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул у ході візиту Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіна Єґера у Кривий Ріг ознайомив його з проєктами з водопостачання міста та із ходом робіт з будівництва водогонів «Інгулець – Південне»

  30 Листопада 2023, 14:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  На виїзній нараді голова Ради оборони міста Олександр Вілкул та Мартін Єґер обговорили хід будівництва магістрального водогону «Інгулець – Південне» – дуже важливого проєкту для стійкого надходження води до Кривого Рогу після руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС, а також інші проєкти, які реалізуються для стабільного забезпечення криворіжців водою.

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул у ході візиту Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіна Єґера у Кривий Ріг ознайомив його з проєктами з водопостачання міста та із ходом робіт з будівництва водогонів «Інгулець – Південне»

  Голова ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив: «Обговорили з послом Німеччини наслідки руйнування Каховської ГЕС. Адже реальна загроза була - 700 тис людей криворізької агломерації взагалі могли  залишитись без води. Завдячуючи проєкту, який місто разом з Кривбасводоканалом реалізували з КРЕСу та Макартів, наше місто зараз з водою. Але це - тимчасовий проєкт. Треба перейти на воду з Дніпра, яка потрапляє до Карачунів і далі буде проводитись забір води з Інгульця у Південне водосховище. Це - надвеликий проєкт, який реалізує Державне агентство з питань відновлення та розвитку інфраструктури України - дуже важливий проєкт, який ми обговорили з паном послом.

  Я ще раз від імені всіх криворіжців дякую нашим міжнародним партнерам, особисто Надзвичайному та Повноважному Послу Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіну Єґеру за співпрацю та довіру до нашого міста. Упевнений - усі намічені плани та проєкти будуть реалізовані».

  У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Мартін Єґер відзначив, що йому дуже цікава ситуація у Кривому Розі, відзначив успіхи міста щодо розвитку партнерства з Міністерством внутрішніх справ Німеччини, GIZ, з німецьким містом Дуйсбургом та гарні перспективи подальшого партнерства. 

  Кривий Ріг з Німеччиною пов’язують давні партнерські зв’язки. Місто ефективно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Українським фондом соціальних інвестицій за різними міжнародними проєктами у сфері медицини, освіти, підтримки та соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб. Також у лютому 2023 року було укладено угоду про Солідарне партнерство між містами Кривий Ріг та Дуйсбург. Проєкт орієнтований на створення житла для тимчасового проживання переміщених осіб і ремонт об’єктів соціальної сфери. 

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #рада оборони