Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Минула зима, коли ворог підло влаштовував блекаути, довела – наш народ незламний. Ми робимо все можливе, щоб цієї зими також мінімізувати наслідки можливих ворожих атак та блекаутів»

  22 Листопада 2023, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Зараз цілодобово функціонують 200 Пунктів незламності, обладнано 321 укриття, на об'єктах інфраструктури встановлено понад 1000 генераторів, також встановлюються  модульні укриття - їх буде 70.

  О

  22 листопада голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів виїзну робочу нараду в одній з гімназій Довгинцівського району з питань оснащення, готовності та умов перебування мешканців у Пункті незламності.

  «Коли ворог атакував нашу енергоінфраструктуру та люди залишались без світла та тепла, Пункти незламності стали значною підтримкою для мешканців Кривого Рогу. За цей період пункти відвідало 65 тисяч людей. Ми довели, що український народ – незламний. Ми постійно працюємо над тим, аби у випадку надзвичайних ситуацій криворіжцям у них було комфортно, наскільки це можливо, та безпечно. Це місця, де кожен може зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефон. До Пунктів приходять грітися всі - від малечі до літніх людей. Комусь потрібно попрацювати, хтось вчиться, мами з дітьми можуть корисно провести час у ігровому куточку, а літні - відпочити. Пункти працюють цілодобово, у них постійно знаходяться чергові. Зазначу, що у всіх Пунктах, облаштованих у гімназіях, школах, ліцеях, художніх школах, музичних школах, палацах культури є підготовлені укриття», - наголосив Олександр Вілкул.

  Загалом, підготовлено понад 200 Пунктів незламності. Крім 140 Пунктів у закладах освіти та культури, розгорнуто: 10 - у відділеннях поліції, 5 Пунктів - на базі промислових підприємств і 46 пунктів обігріву та підзарядки гаджетів - в об’єктах бізнесу (торгівля, ресторанне господарство, відділення «Нової пошти»).

  У Довгинцівському районі створено 14 Пунктів незламності, зокрема, 13 - у закладах освіти та 1 - у закладі культури, а також у відділеннях поліції та промислових підприємствах. Крім того, торгові центри підготували місця для підзарядки гаджетів.

  Тетяна Прокоп’єва, директор криворізького ліцею, сказала: «Облаштований Пункт незламності працює в нашому закладі з листопада поточного року. Ми можемо прийняти до 50 людей. Завдяки керівництву Кривого Рогу наш Пункт оснащений усім необхідним. Це - генератор, «буржуйка», система супутникового зв’язку Starlink, 2 теплові гармати, ліхтарі, у тому числі, і на сонячних батареях, розкладачки та гігієнічні набори. Крім того, є дитячий ігровий куточок, зона відпочинку, зона матері та дитини і зона для перебування з тваринами».

  У закладі облаштовано тимчасове укриття на 600 чоловік. Проведено поточний ремонт приміщень, систем електроживлення, збудовано санвузол на 4 кабіни, встановлено вентиляційну систему та підключено інтернет.

  Знайти найближчий Пункт незламності можна по створеній інтерактивній карті Пунктів незламності.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #пункт незламності