Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо допомагати криворізьким підприємцям отримувати фінансову підтримку у вигляді грантів від держави на започаткування й розширення власного бізнесу»

  21 Листопада 2023, 17:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Це - інвестиції у розвиток підприємництва, створення нових робочих місць та зміцнення економічного фронту країни та Кривого Рогу.

  Ю

  У рамках проєкту єРобота у Кривому Розі проводиться системна робота з підтримки малого та середнього бізнесу. З початку року за державною програмою 79 суб’єктів господарювання вже отримали гранти на ведення господарської діяльності на суму 33,8 млн грн.

  Державний проєкт єРобота  запроваджений Урядом у 2022 році для надання підтримки бізнесу та стимулювання створення нових робочих місць. Він включає кілька грантових програм. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств та інших господарств. В. о. міського голови Юрій Вілкул поспілкувався із  цьогорічними переможцями грантової програми, які отримали грантову підтримку ( сума до 250 тис грн) на розвиток власного бізнесу та вже проводять підприємницьку діяльність у Центрально-Міському та Металургійному районах Кривого Рогу. 

  «Ми продовжуємо допомагати криворізьким підприємцям отримувати фінансову підтримку у вигляді грантів від держави на започаткування й розширення власного бізнесу. Це -  інвестиції у розвиток підприємництва, створення нових робочих місць та зміцнення економічного фронту країни та Кривого Рогу. У партнерстві з Центром зайнятості, Ощадбанком проводяться зустрічі з суб’єктами господарювання та семінари щодо можливості участі в грантових програмах. Фахівці надають роз’яснення та консультації у форматі супроводу від написання гранту до його захисту. Ми прагнемо допомогти підприємцям, щоб до Кривого Рогу залучалися ресурси для розвитку місцевого бізнесу, створювалися нові робочі місця. У поточному році вже створено понад 200 робочих місць», - зазначив Ю. Вілкул.

  Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов'язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць - від 1-2 при наданні мікрогранту, до кількох десятків - при наданні грантів за іншими програмами. Грантові кошти повертаються державі у вигляді сплачених податків і зборів в процесі діяльності підприємства впродовж трьох років.

  Кісельова Уляна стала приватним підприємцем та відкрила школу для дітей та підлітків «Present simple» з вивчення англійської мови. «Ще зі шкільних років я любила вивчати мови, тому стала філологом з англійської та німецької мов. Мріяла створити місце, де діти матимуть змогу вивчати англійську мову, знаходити нових друзів, цікаво та з користю проводити вільний час. Тому вирішила відкрити школу. У цьому році дізналася про грантову програму «єРобота» та вирішила скористатися цією державною допомогою для започаткування власного бізнесу. Подала заявку на участь в програмі, захистила бізнес-план та отримала грант у сумі 250 тис грн. На грантові кошти орендувала приміщення, придбала необхідну техніку та меблі і у вересні вже відкрила школу з вивчення англійської мови для дітей та підлітків «Present simple». Також, я працевлаштувала двох працівників. Зараз до моєї школи ходить більше 80 учнів. Моя мрія здійснилася!», - сказала Уляна.

  Загайнов Володимир на мікрорайоні Всебратське 2 відкрив дитячий центр «Bambino». З метою облаштування центру Володимир взяв участь у державній грантовій програмі «Грант на власну справу» і отримав кошти в сумі 250 тис грн. Він придбав інвентар для облаштування дитячої кімнати, меблі для зони кафетерію та встановив дитячий майданчик на прилеглій території. Також, було створено два робочих місця і працевлаштовано дві особи.

  «Ми зробили дитячий центр «Bambino» казковим місцем, де розваги та творчість об'єднуються, створюючи неповторний простір для дитячих веселощів від ігрових зон і атракціонів до тематичних свят та розважальних заходів. Наш центр пропонує дітям та їхнім сім'ям незабутні враження. Це так потрібно сьогодні як малечі так і дорослим, адже в країні триває війна і потрібно відволікатися від сирен та сумних звісток з фронту. Також, місія центру - надавати дітям відмінні можливості для розвитку, творчості і навчання, створюючи безпечне та комфортне середовище для їхнього зростання. Наш центр відвідують, переважно, мешканці Центрально-Міського району. Цінова політика закладу є привабливою для всіх категорій громадян», - зазначив Володимир.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти