Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, продовжує діяти муніципальна Програма соцзахисту – у червні ще майже 3 000 криворіжців отримають допомогу з міського бюджету»

  22 Червня 2023, 14:29 Поділитися

  На червневому засіданні виконкому міськради підтримано 26 рішень соціального спрямування, 23 з яких – про надання матеріальної допомоги. На це з міського бюджету спрямують 17,3 млн грн.

  Ю

  З початку року матеріальну допомогу надано понад 13 тисячам мешканцям Кривого Рогу на загальну суму 97,2 млн грн. Також, видано майже 135 тис. продуктових наборів жителям, які найбільше потребують підтримки, а починаючи з травня минулого року надано понад 435,9 тисячі проднаборів.

  В. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «Наше завдання – у цей складний воєнний час підтримати найбільш незахищених мешканців. Міською соціальною програмою охоплені абсолютно різні категорії: це – і ветерани війни, і чорнобильці, і воїни-інтернаціоналісти, і особи з інвалідністю, і малозабезпечені сім’ї, і родини, які виховують дітей з інвалідністю, і опікуни чи піклувальники та сім’ї загиблих ветеранів війни та інші. Крім матеріальної допомоги, забезпечуємо і продуктовими наборами наших мешканців з окремих категорій. У червні ще майже 3 000 криворіжців отримають допомогу.

  Також, в нових реаліях війни, надаємо матеріальну допомогу постраждалим внаслідок ракетних ударів, завданих по нашому місту. Зокрема, з міського бюджету ми вже надали матеріальну допомогу 356 криворіжцям, які постраждали 13 червня, коли ворог підло вдарив ракетами по Кривому Рогу. На це виділено майже 6 млн грн. Це – і на вирішення соціально-побутових питань, на усунення пошкоджень майна та на поховання загиблих. Ми допомагаємо криворіжцям і робимо все, щоб наші люди почувалися соціально захищеними».

  Місто продовжує підтримувати учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, родини загиблих (померлих) військовослужбовців. У червні допомога з міського бюджету буде надана 555 учасникам бойових дій в АТО/ООС, з початку року таку допомогу вже отримали 2220 учасників бойових дій. Також, одноразову допомогу отримають ще 94 членів сімей військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення контузії чи каліцтва. Продовжуються виплати дітям, які мають статус «дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів». У червні ще 6 дітей отримають по 5 000 грн. З початку року таку допомогу надано 116 дітям.

  Крім того, у червні буде виплачена допомога 245 дітям з інвалідністю та онкохворим дітям. З початку року допомогу у розмірі 10 тис. грн отримали 1050 дітей. Також, з початку року вже 83 дитини, хворі на цукровий діабет, отримали допомогу у розмірі 11 338 грн. Ще надана допомога у розмірі 20 тис. грн 50 дітям з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками. З початку року таку допомогу отримали 186 діток. 

  Загалом, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі, з дитинства з міського бюджету спрямовано 20,8 млн грн.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #сесія