Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Вдячний нашим партнерам з Норвегії, з якими з перших днів війни ми підтримуємо рятувальників Кривого Рогу. Разом працюємо на оборону міста та наближаємо Перемогу»

  15 Березня 2023, 12:00 Поділитися

  Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул зустрівся з представниками гуманітарної організації «Норвезька українська пожежна та швидка допомога» (NUBAS), разом з якими від початку повномасштабного російського вторгнення передали криворізьким аварійно-рятувальним частинам близько 30 спеціалізованих автомобілів, обладнання та комплекти бойового одягу.

  О

  Вітаючи друзів з Норвегії, Олександр Вілкул зазначив: «Я радий бачити наших давніх добрих партнерів на криворізькій землі. Дружба, що зародилася близько 10 років тому, пройшла випробування часом і лише зміцніла. Хочу подякувати гуманітарній організації NUBAS, особисто її керівнику Оду Стейнару Ронне (Odd Steinar Ronne) та всій його команді за величезну підтримку, готовність прийти на допомогу українцям. Особливо співпраця з норвезькими партнерами поглибилася, коли торік ворог напав на нашу країну. Завдяки спільній роботі пожежно-рятувальні частини Кривого Рогу отримали близько 30 пожежних машин, аварійно-рятувальні інструменти. Також у кожній нашій частині є генератори з Норвегії, потужність різна – від 3,5 до 7 кВт. Крім пожежної техніки, нам передали і машини швидкої допомоги. Тож, маючи таких друзів, ми щиро віримо - перемога буде за нами! Продовжуємо працювати далі і я переконаний - разом реалізуємо ще багато корисних проєктів з партнерами з Норвегії».

  Генеральний директор гуманітарної організації «Норвезька українська пожежна та швидка допомога» Odd Steinar Ronne зазначив: «Для мене Кривий Ріг – особливе місто і я маю за честь допомагати криворіжцям. Моя дружина з Кривого Рогу. У 2014 році приїхав до Кривого Рогу, та мій перший візит був саме до пожежної частини. З 2019 року я почав допомагати криворізьким рятувальникам. Коли розпочалася повномасштабна війна, у березні минулого року ми організували колектив однодумців, і саме до Кривого Рогу ми привезли найбільшу кількість машин. А взагалі, я 40 років пропрацював пожежним, це - справа мого життя».

  Всі машини проходять у Норвегії техобслуговування, техніка у гарному стані і криворізькі рятувальники працюють на ній та рятують життя людей. 

  Олег Січкарук, т. в. о. начальника Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області сказав: «Нове обладнання вже покращило умови роботи криворізьких рятувальників, у яких зараз, під час війни, суттєво зросло навантаження. Ми вдячні за таку допомогу та підтримку Раді оборони міста та міжнародним партнерам з Норвегії. Проведена дуже велика робота в цьому напрямку. Важливо, щоб рятувальники мали спеціалізоване обладнання, бо це рятує життя».

  Лише за час воєнних дій рятувальники здійснили більше 4179 виїздів та ліквідували понад 2000 пожеж, у тому числі, на об’єктах, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів. А Криворізький піротехнічний підрозділ, на якого покладено багато завдань, зокрема, з розмінування не лише Криворізького району, але й звільнених районів Херсонської області, вже розмінував незліченну кількість ворожих боєприпасів, це близько 5000 – це і міни, і частини ворожих ракет, і реактивні снаряди, і касетні елементи.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #війна