Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Незважаючи на військовий стан, жорсткі умови економії енергоресурсів, у Кривому Розі всі хлібозаводи та приватні пекарні продовжують працювати у штатному режимі та забезпечувати криворіжців свіжою продукцію»

  19 Жовтня 2022, 12:37 Поділитися

  В. о. міського голови – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів робочу нараду та поспілкувався з колективом на одному з приватних підприємств міста.

  Ю

  «На сьогодні у Кривому Розі всі продукти харчування першої необхідності в наявності. Разом з Військовою адміністрацією ми робимо все можливе для того, щоб криворіжці та ті, хто тимчасово мешкає у нашому місті, були забезпечені всім необхідним. Хочу відзначити, що, незважаючи на військовий стан, жорсткі умови економії енергоресурсів, у нашому місті всі хлібозаводи, підприємства-виробники, приватні пекарні та кондитерські цехи продовжують працювати у штатному режимі та радують  криворіжців свіжою продукцію і її різноманітним асортиментом», - зазначив Юрій Вілкул, в. о. міського голови.

  Війна розділила криворіжців на два потужні табори: на тих, хто зі зброєю в руках захищає  рідну землю і тих, хто всіляко підтримує військових, а також працює та тримає «економічний фронт». Сьогодні в лавах Збройних Сил України, територіальної оборони, за оперативною інформацією, воюють понад 150 підприємців. При цьому, вони не припинили роботу свого бізнесу, сплачують податки, забезпечують належний економічний рівень криворізької громади. А ті працівники торгівлі, хто залишився працювати у Кривому Розі, забезпечують роботою понад 50 тисяч містян та приїжджих.

  Директорка одного з приватних підприємства зазначила, що під час війни вони не припинили свою роботу ні на день та не зменшили асортимент виготовленої продукції. Також, вони постійно залучені до гуманітарного руху та волонтерства.

  «Під час воєнного стану ми спланували своє виробництво у денний час так, щоб не перевантажувати  електричні мережі. Зараз у виробничому процесі залучено 73 працівника, які виготовляють 290 видів кондитерських виробів. Обсяг нашого виробництва в місяць більше ніж 13 тонн. Ми співпрацюємо з малим та середнім бізнесом, а це -  85 об’єктів бізнесу у Кривому Розі. Цех працює вже 20 років на споживчому ринку, тому наші солодощі споживають у Дніпропетровській, Одеській, Кіровоградській, Миколаївській та Чернігівській областях. Ми не збавляємо темп та наближаємо Перемогу. Ми її відсвяткуємо величезним смачним тортом, який  обіцяємо криворіжцям! Яке ж свято без торту?», - сказала Юлія, директорка цеху.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #кривий ріг
  • #війна
  • #виробництво