Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі ввечері та вночі примусово знеструмили 70 об'єктів бізнесу, які не виконували правила економії електроенергії

  21 Жовтня 2022, 14:22 Поділитися

  У кожному районі Кривого Рогу створено робочі групи, до їх складу входять представники силових структур. Вони жорстко контролюватимуть виконання правил режиму суворої економії електроенергії. Вчора з 17:00 до глибокої ночі 19 зведених бригад патрулювали вулиці міста у всіх без винятку районах. Від електропостачання було відключено 70 комерційних об'єктів, власники та керівники яких не виконували правил економії. Про це повідомив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

  У Кривому Розі ввечері та вночі примусово знеструмили 70 об'єктів бізнесу, які не виконували правила економії електроенергії

  «Як я і попереджав, правила економії електроенергії у Кривому Розі контролюватимуться максимально жорстко. Незважаючи на приписи відключити зовнішню рекламу та ілюмінацію на всіх об'єктах бізнесу, знайшлися ті, хто вирішив, що наша спільна справа щодо утримання «енергетичного фронту» їх не стосується. Розмова була короткою, а в основному навіть без розмов бригади примусово відключили від електропостачання 70 комерційних об'єктів.
  Водночас у цілому Кривий Ріг показав справжню згуртованість, дисципліну та витримку. Дякую всім жителям міста та всім підприємцям, хто поставився до економії з усією відповідальністю! Продовжуємо заощаджувати. Всі разом ми впораємося! Якщо ще хтось не зрозумів – бригади працюють і сьогодні, і працюватимуть усі дні, доки діятиме режим суворої економії. Винятків не буде ні для кого», – повідомив Олександр Вілкул.

  Ще тиждень тому для економії електроенергії в Кривому Розі було вжито наступних заходів:
  - на 60% зменшено вуличне освітлення;
  - на 50% скорочено рух міського електротранспорту;
  - мінімізовано електроспоживання на спортивних та культурних об'єктах;
  - обладнання таких об'єктів як Льодова арена та низки інших – відключено;
  - мінімізовано енергоспоживання на промислових та комунальних підприємствах міста;
  - відключене освітлення та ілюмінація у парках, скверах, тощо.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

  Теги
  • #кривий ріг
  • #війна
  • #електроенергія