Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Т. Кріпак: Зараз розглядаємо повне, а не лише для молодших класів, відновлення очного навчання криворізьких школярів уже з 22 листопада

  15 Листопада 2021, 14:44 Поділитися

  Під час позачергового засідання Криворізької міської ради розглянуто питання щодо організації навчального процесу школярів молодших класів в умовах карантину.

  Т

  З 18 жовтня Дніпропетровська область рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та обласної комісії ТЕБ НС переведена до «червоної» зони карантину з відповідними обмеженнями. У тому числі, школи були переведені на дистанційне навчання, а потім відправлені на канікули. Із 8 листопада у школах було продовжено дистанційне навчання, згідно із вказівками Міністерства освіти. Але, місто технічно на 100% готове відновити всі заняття очно.

  Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти та науки виконкому Криворізької міської ради під час розгляду питання депутатами щодо негайного початку очного навчання для молодших класів сказала:

  «Я особисто переконана, що весь педагогічний колектив Кривого Рогу за те, щоб діти навчалися на очному навчанні та ходили до школи. Якби я була депутатом, я б підтримала цю петицію, але підтримала б як політичну позицію.

  Ви всі повинні розуміти, що ми у будь-якому разі виконуватимемо постанову Кабінету міністрів, вказівки Міністерства освіти та рішення державної та обласної комісії ТЕБ НС. Технічно, школи у Кривому Розі на 100 % готові до очного навчання. Вакцинацію педагогів здійснено на високому рівні, на сьогодні це 97%. Але, на сьогодні 23 дитини перебувають  у лікарнях,  30 – лікуються амбулаторно, щодня зростає загальна кількість хворих. Ми все ще не вийшли на плато.

  Тому, я пропоную голосувати за цю петицію. Але, дата виходу дітей буде визначена за законом. Зараз ми розглядаємо 22 листопада як дату виходу дітей до школи, і не лише для молодших класів, як написано у цій петиції, а для всіх школярів».

  У результаті, депутати  підтримали рішення.

  Теги
  • #освіта
  • #карантин
  • #дистанційне навчання