Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Тетяна Кріпак: «Область та Кривий Ріг перебуває у «червоній» зоні з коронавірусу – у школах буде продовжено дистанційне навчання відповідно до вказівок Міністерства освіти»

  8 Листопада 2021, 17:13 Поділитися

  З 18 жовтня Дніпропетровська область рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та обласної комісії ТЕБ НС переведена до «червоної» зони з відповідними обмеженнями. У тому числі, школи були переведені на дистанційне навчання, а потім відправлені на канікули.

  Тетяна Кріпак: «Область та Кривий Ріг перебуває у «червоній» зоні з коронавірусу – у школах буде продовжено дистанційне навчання відповідно до вказівок Міністерства освіти»

  Сьогодні, 8 листопада, для криворізьких школярів канікули закінчилися. Але область залишається в «червоній» зоні з відповідними обмеженнями, тому заняття у школах організовані і продовжаться дистанційно.
  Начальник міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак сказала:
  «Кривий Ріг продовжує перебувати в «червоній» зоні з коронавірусу. На жаль, близько 40 дітей хворі на COVID-19. Як зазначають фахівці, коронавірус сильно «помолодшав», а загальна динаміка із захворюваності також зростає. І тому в школах продовжено дистанційне навчання, згідно із вказівками Міністерства освіти. Орієнтовно – до 22 листопада. Усі райони та школи отримали відповідні інструкції як максимально ефективно, із застосуванням сучасного програмного забезпечення, організувати дистанційне навчання школярів».
  Водночас, триває робота з вакцинації вчителів та співробітників шкіл. «Як і батьки, і вчителі, сподіваюся, що найближчим часом ми повернемось до очної форми навчання. Але як буде далі – залежить від стабілізації епідситуації. Чекатимемо на подальші інструкції від Міносвіти», – зазначила Т. Кріпак.

  Теги
  • #карантин
  • #школа
  • #дистанційне навчання