Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Депутат міськради Вікторія Третяк: «Справу щодо вбивства Павлова заморозили, усіх нас тримають у вакуумі і продовжують свавілля»

  15 Листопада 2021, 09:39 Поділитися

  15 листопада виповнилося три місяці з моменту загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Але справжні обставини трагедії правоохоронними органами не встановлені чи не розголошуються. Продовжує нав'язуватись офіційна версія про самогубство, в яку не вірять ні криворіжці, ні експерти, ні друзі родини Павлових. Депутат Криворізької міськради Вікторія Третяк, враховуючи тиск на міську владу, що посилюється, впевнена – силові структури займаються тим, що виконують політичне замовлення.

  Депутат міськради Вікторія Третяк: «Справу щодо вбивства Павлова заморозили, усіх нас тримають у вакуумі і продовжують свавілля»

  «Всі люди не вірять у те, що це самогубство. Усі знають, що нашого мера вбили. Я спілкуюся з багатьма людьми, всі просять не залишати це свавілля і це злочин, це замовчування. Запитань більше, ніж відповідей, нас тримають у вакуумі. Брифінг засекречений провели, де оголосили, що це самогубство і все. Ніхто на запитання не відповідає. Заморозили цю справу і продовжують це свавілля та беззаконня», – сказала Вікторія Третяк.

  Тобто на сьогоднішній день у нас не правова держава. Ми маємо правові органи, силові структури займаються тим, що вони виконують політичні замовлення. А люди у нас на сьогодні беззахисні. Повністю. Ми не можемо нічого досягти. Розумієте? Тобто, навіть на рішення міської ради, те, що ми колегіально відправляли, нам не відповіли. Там було багато питань: наприклад, надати відео, яке вони досі не надали дружині адвокату. Вони ж і досі це все приховують. Для чого? Ну, це було б видно на відео. Чому ж ви не надаєте, якщо стверджуєте, що це було самогубство? Значить, не було ніякого самогубства, а це було вбивство. І значить вигідно замовчувати і на якийсь час заморозити це вбивство», – наголосила Третяк.

  Також депутатка прокоментувала ситуацію, що відбувається зараз у місті, коли після смерті Костянтина Павлова несподівано для «Слуг народу» їхній секретар міськради відмовився брати участь у політичних іграх та обійняти посаду виконувача обов'язків міського голови. Тоді посилили надіслані із Києва перевірки міськради, у будівлі виконкому, на домашніх адресах працівників та обраного більшістю депутатів в. о. міського голови Юрія Вілкула почали проводити систематичні обшуки. Водночас, деякі ЗМІ завзято пов'язують перевірки безпосередньо з версією самогубства. На думку Третяк, такий зв'язок просто так не може існувати.

  «Він настільки був цілеспрямованою людиною, яка досягла у своєму житті всього сама. Він ішов уперед і вів багатьох людей за собою. Натхненням показував приклад своєю працею, своїм настроєм. Я ніколи в житті не бачила його депресивним, хоч би як важко. Ось навіть приїжджали ті аудиторські перевірки, які були постійно. Він мені казав, що заважають працювати, але це лише робочі моменти», – сказала Третяк.

  Також вона підкреслила абсурдність висновків цих перевірок, коли міську владу звинувачують у порушеннях на кілька мільярдів більше, ніж взагалі весь бюджет міста за період, що перевіряється.

  «Це політика. Треба тепер відвести очі, зробити так, щоб не домагалися правди. Звідси віртуальні мільярди та інша нісенітниця, яка до жодного суду навіть перспектив дійти не має. З неї не те що юристи, будь-які розсудливі люди сміються. Краще б правоохоронці займалися справді тим, чим мали б і відповідали на запитання: звідки й чому синці на тілі Павлова? Там видно по обличчю, навіть неозброєним оком. Але це все засекречено. Експертиза, розтин – все засекречено. Чому на першому відео самі правоохоронці говорять про два постріли? Чому не дають оригінального відео? Хто монтував і хто злив відео, яке з'явилося у мережах під версію «самовбивства»? Чому досі «не знайшли» кулю, яка вбила Костянтина? Чому немає опіків на тілі від пострілу – то він був здалеку? І так далі і так далі…», – наголосила Третяк.

  Депутатка також зазначила, що на неї багато разів намагалися тиснути силовики, приїжджали з обшуками з Києва, штурмували будинок, потім викликали до Києва, де змушували підписати документи, щоб вона не давала інтерв'ю: «Але ж усіх не вб'ють. Це не моя особиста думка, хоча моя теж. Це думка майже всіх криворожан. Вони плюнули у вічі, вони зруйнували серце майже всім криворіжцям цим вбивством».

  Депутатка міськради наголосила: «Для мене особисто це така несправедливість, кричущий злочин. Це просто свавілля. Я вірю і знаю, що винні в цьому будуть покарані обов'язково. Бо так не має бути. Господь Бог він все бачить і бумеранг ще ніхто не скасовував. А ми не маємо права мовчати, а я зі свого боку робила, і роблю, і зроблю все можливе, щоб добитися правди».

  Теги
  • #павлов