Вимагаємо проведення об'єктивного розслідування загибелі К. Павлова, створення слідчої комісії Верховної ради і розслідування «зливу» змонтованого відео, - депутати Криворізької міськради
Звернення з такими вимогами ухвалили сьогодні криворізькі депутати на сесії міськради. Воно буде направлено Голові Верховної Ради України, Генеральному прокурору України та Міністру внутрішніх справ України. Депутати підкреслили, що поточний хід розслідування справи і нав'язування лише однією з версій трагедії викликає подив і обурення серед криворіжців. За вимоги чесного розслідування загибелі Костянтина Павлова не проголосували депутати з фракцій «Слуга народу» і «Сила людей».
Зокрема, у Зверненні говориться, що загибель мера викликала широкий громадський резонанс як в Кривому Розі, так і в Україні, оскільки Костянтин Павлов користувався заслуженим довірою своїх земляків.
«Всі колеги, друзі, ми - депутати міської ради - знали його як чуйну, життєрадісну, повну оптимізму людини, у якої було багато планів на майбутнє щодо розвитку Кривого Рогу.
Проте, з самого моменту трагедії до сьогоднішнього дня, не без допомоги представників правоохоронних органів, криворізької громаді нав'язується тільки одна версія події - самогубство. Ця версія нав'язується за допомогою строго дозованих витоків матеріалів слідства, фото і змонтованих відеоданих, які на даний момент мають бути таємницею слідства», - сказано в зверненні.
У той же час ні сім'ї загиблого, ні її адвокатам не змонтоване відео з дому загиблого не надається. Це викликає ще більший суспільний резонанс, так як у версію самогубства Костянтина Павлова криворіжці не вірять і вважають, що такими діями правоохоронні органи компрометують себе.
У зв'язку з цим, від імені криворізької громади депутати міськради зажадали від керівництва Верховної Ради і правоохоронних органів негайно вжити таких заходів:
1. Створити спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України щодо об'єктивного розслідування трагічної загибелі мера міста Кривого Рогу - Костянтина Юрійовича Павлова.
2. Доручити правоохоронним органам працювати над усіма версіями загибелі К. Павлова, в першу чергу за версією «умисне вбивство» ст. 115 КК України - за якою спочатку і було кваліфіковано цю справу.
3. Провести службове розслідування витоку слідчих матеріалів, в тому числі сумнівного відео, до сторонніх осіб, через яких ці матеріали були поширені в соціальних мережах і мережах інтернет. Також просимо дати правову оцінку діям всіх, хто причетний до поширення матеріалів слідства.
4. Зобов'язати слідчі органи надати повне відео записів з камер відео спостереження в будинку покійного без монтажу, обрізки, кадрування та інших змін потерпілій стороні - синові і дружині загиблого, а також їх адвокатам.
5. Залучити до розслідування кращих експертів, які зможуть дати правдиві відповіді на численні запитання суспільства про явні нестиковки між «зливати» для підтримки версії самогубства відео-матеріалами та реальними фото з місця трагедії.
«Вимагаємо чесного, об'єктивного і неупередженого розслідування!», - підкреслюється в зверненні.