Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі пройшов масштабний зліт байкерів, присвячений пам'яті Костянтина Павлова

  11 Вересня 2021, 14:48 Поділитися

  Зліт і видовищне шоу проходять завдяки підтримці Фонду Вілкула «Українська перспектива».

  У Кривому Розі пройшов масштабний зліт байкерів, присвячений пам'яті Костянтина Павлова

  Зліт, присвячений пам'яті народного мера Костянтина Павлова, зібрав не тільки байкерів Кривбасу, яких представляв клуб Black Ravens. Колона з сотень байків з Дніпра, Одеси, Кропивницького, Києва, Нікополя та інших міст України проїхала головними вулицями Кривого Рогу. На всіх етапах підготовки і проведення цей масштабний зліт підтримує Фонд «Українська перспектива». Глава Фонду Олександр Вілкул сам більше 30 років серйозно захоплюється мотоциклами.
  Масовий інтерес городян до цього яскравого байк-шоу в черговий раз довів: авто- і мотоспорт в Кривбасі продовжує розвиватися і об'єднує навколо себе людей. Криворіжці активно цікавилися байками – від раритетних «дідусів» до просунутих гоночних мотоциклів. Погляди були спрямовані до також представлених на площі біля цирку машини-ветеранів, і авто рідкісних марок.
  Радник міського голови Кривого Рогу Андрій Гальченко сказав: «Для мене мотоцикл – це вітер, свобода, і це не порівняти з автомобілем. Я виїжджаю на мотоциклі рідко, просто, щоб відпочити і отримати задоволення. Нікуди не поспішаю, ніколи не ганяю. Сьогодні ми всі зібралися, щоб вшанувати пам'ять нашого друга, нашого мера Костянтина Павлова. Він завжди підтримував технічні види спорту, сам любив драйв. Ми зібралися показати, що ми – велика команда, яка продовжить справу Костянтина Павлова».
  До програми шоу увійшли екстремальні трюки на байках у виконанні професійних каскадерів. Працювали фотозони, де можна було зробити ексклюзивні фото з представленими машинами, а ще – «відчути себе в сідлі» на байку.
  Депутат обласної ради від Блоку Вілкула «Українська перспектива» Вадим Щокін зазначив: «Костянтин Павлов був сильною людиною з криворізьким характером. Він любив життя, музику, драйв. Разом в команді Олександра Вілкула ми організували для криворіжців і жителів Дніпропетровщини багато видовищних, спортивних, музичних заходів. Костянтин Павлов жив Кривим Рогом, жив криворіжцями. Мені дуже приємно, що сьогодні зліт байкерів присвячений моєму другові, брату, меру Кривого Рогу Костянтину Павлову. Всі проекти, які, разом задумали, ми обов'язково реалізуємо».
  Сергій Грежинець, президент байк-клубу Black Ravens, зазначив, що діяльність клубу завжди знаходить розуміння і підтримку з боку міської влади Кривого Рогу. Цього року зліт проходить також за сприяння міського департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.
  «Костянтин Павлов дуже багато робив, щоб створити всі умови і залучати криворіжців займатися різними, в тому числі, і екстремальними видами спорту. Ми це пам'ятаємо з великою вдячністю і будемо зберігати ці цінності. Наш клуб за майже 20 років свого існування завжди активно брав участь у розвитку моторуху, в житті міста», - сказав Сергій Грежинець.
  Він розповів, що для самих байкерів такі зустрічі – найкраща можливість поспілкуватися, а для криворіжців – побачити в рідному місті велику моторізноманітність.
  Сергій Грежинець розповів про те, як Black Ravens брали участь в незабутніх грандіозних фестивалях, що проводилися з ініціативи Олександра Вілкула та за участю Костянтина Павлова: молодіжному open-air фестивалі «Турбофлай» і міжнародному музичному фестивалі THE BEST CITY.UA: «Ці незабутні враження. Не забудемо ми і сьогоднішній зліт, нашого мера, світлої пам'яті якого присвячена ця зустріч. Ми дуже цінуємо можливість зібратися в рідному місті сьогодні. Від імені всіх байкерів – дякуємо за теплий прийом і організацію чудового дозвілля учасників зльоту!», - резюмував Сергій Грежинець.

  Теги
  • #байкери
  • #шоу
  • #павлов