Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Ремонт автомагістралі по вулиці Е. Фукса вийшов на завершальний етап. Я впевнений, що проєкт буде закінчений в цьому році, головне - закінчити якісно. Новий автошлях буде зручним для всіх учасників дорожнього руху»

  12 Листопада 2021, 15:48 Поділитися

  На щотижневій робочій нараді з капремонту автомагістралі по вулиці Едуарда Фукса, яку провів голова Громадської ради міста Олександр Вілкул, дорожники доповіли, що на сьогодні повністю завершена укладка асфальту на проїжджій частині, проведена заміна всіх комунікацій, змонтоване світлодіодне освітлення. Фактично, новою дорогою в обидва боки рухається транспорт. Вже сьогодні люди користуються зупинками, відновлений звичайний графік руху тролейбусів та автобусів.

  О

  Олександр Вілкул сказав: «Ремонт від 173-го кварталу до Піонера виходить добре. Це і три шари дорожнього полотна, і тротуари, і повністю комунікації під дорогами, і LED-освітлення. Зараз практично закінчені всі основні роботи, крім частини тротуарів. Я впевнений, що проєкт буде закінчений в цьому році. Головне – закінчити якісно».

  В цілому, на сьогодні майже закінчено асфальтування тротуарів по стороні руху від 173 кварталу до Піонера. Продовжується укладка асфальту на паркувальних карманах, в’їздах у двори. Розпочата робота з установки дорожнього огородження на роздільній смузі. У суботу, як запевнили будівельники, розпочнеться нанесення пластикової дорожньої розмітки - її краще видно ніж звичайну і вона набагато довговічніша. Ремонт дороги – на завершальному етапі і до кінця листопада сучасна автомагістраль повинна «запрацювати» на 100%.

  Особливий акцент – на маломобільних громадян. Раніше Олександр Вілкул разом із депутатом міської ради Олександром Піскуном, який очолює міську групу з питань поліпшення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та маломобільних городян перевірили доступність дороги для людей з обмеженими можливостями та мам з колясками. Будівельникам та проєктувальникам були надані певні зауваження: «Хочу сказати, що всі вони максимально враховані і люди зможуть без проблем припаркуватися , під’їхати до магазину чи зупинки на колясці».

  На магістралі облаштовані сучасні парковки, спуски, перехрестя, встановлені нові дорожні знаки, буде укладена тактильна плитка для людей з обмеженими можливостями, висаджуються декоративні дерева. На деяких ділянках дороги прокладена нова ливньова каналізація. Для зручності велосипедистів буде передбачена окрема велосмуга, шириною 1,50 м. Між велосмугою і смугою для пасажирського транспорту передбачена буферна зона безпеки шириною 0,50 м, яка буде виділена дорожньою розміткою.

  За останні роки у Кривому Розі відремонтовані основні автомагістралі: дорога по вулиці С. Колачевського, в районі Рокуватої і 17-го кварталу, проспект 200-річчя Кривого Рогу, шлях в сторону житломасиву Південного ГЗК, прокладена нова дорога у Покровському районі на мікрорайоні Зарічний. Також, зведена абсолютно нова дорога, що з’єднала два великих спальних мікрорайони – Сонячний та Ювілейний.

  Теги
  • #ремонт дороги