Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «На капремонті магістралі 173-й - Піонер роботи виконані на 50%. Є відставання, але в цьому році проєкт повинен бути завершений»

  24 Вересня 2021, 15:56 Поділитися

  Капітальний ремонт автошляху по вулиці Е. Фукса, що у Покровському районі, – це етап великого проєкту з комплексної реконструкції однієї з центральних магістралей міста. По завершенні робіт гарними дорогами будуть з'єднані мікрорайони від Даманського до вул. Володимира Великого (колиш. Мелешкіна).

  Олександр Вілкул: «На капремонті магістралі 173-й - Піонер роботи виконані на 50%

  24 вересня на виїзній робочій нараді дорожники доповіли голові громадської ради міста Олександру Вілкулу, що на сьогодні ремонтні роботи виконані на 50%.

  Зокрема, проведені демонтажні роботи, встановлені бортові камені, влаштований дорожній одяг на одній із смуг, завершується облаштування дощових каналізацій та реконструкція систем водо- та газопостачання що знаходяться в зоні ремонту, встановлені нові залізобетонні опори для тролей тролейбусів.

  Олександр Вілкул сказав: «Капітальний ремонт вулиці Едуарда Фукса – це дуже важливий етап продовження тієї магістралі, яка будується від Собору і тепер вже дійшла до Піонера. Це дуже великий і складний проєкт. Замінюються всі комунікації під землею – тут 5 ниток каналізації, кілька ниток газу. Укладається три нових шари асфальту, плюс тротуари, плюс заміна освітлення з установкою нових лед-світильників, які краще освітлюють і при цьому є економічними.

  У нас попереду досить серйозні плани. Наступного року за таким же зразком ми приступимо до капітального ремонту інших важливих магістралей нашого міста. Це – Дніпровське шосе, проспект Гагаріна, проспект Металургів, проспект Миру. Це важливі магістралі в центрі міста, там ми залучаємо німецьких урбаністів. Це – проєкти не тільки з реконструкції доріг, але відразу враховується і вся інфраструктура, яка буде біля них – організації зупинок, переходів, велосипедних доріжок».

  На магістралі по вулиці Е. Фукса будуть облаштовані сучасні парковки, відремонтовані тротуари, спуски, перехрестя, встановлені нові дорожні знаки, укладена тактильна плитка для людей з обмеженими можливостями, висаджені декоративні дерева. Від 173 кварталу до «Піонера» змонтують нове світлодіодне освітлення. Задля безпеки пішоходів, а також попередження ДТП, передбачено будівництво дорожнього огородження. Ще один важливий момент: на ділянці від «Піонера» до автотехнікуму взагалі, з моменту будівництва дороги, була відсутня ливньова каналізація. Зараз проблема буде усунена.

  Автомагістраллю по вулиці Е. Фукса рухається велика кількість громадського транспорту, тому для його комфортного руху буде влаштована окрема смуга шириною 3,75м. Для зручності велосипедистів також передбачена окрема велосмуга, шириною 1,50 м. Між велосмугою і смугою для пасажирського транспорту передбачена буферна зона безпеки шириною 0,50 м, яка буде виділена дорожньою розміткою.

  Олександр Вілкул підкреслив, що городяни очікують від підрядних організацій якісного виконання всіх робіт в намічені терміни: «Відставання підрядників від графіка три тижні. Проблеми пов'язані з графіками постачання матеріалів. Тому, до закінчення будівництва ми будемо проводити щотижневі оперативні наради – в цьому році проєкт повинен бути завершений».

  За останні роки у Кривому Розі відремонтовані ключові автомагістралі міста: дорога по вулиці С. Колачевського, в районі Рокуватої і 17-го кварталу, проспект 200-річчя Кривого Рогу, шлях в сторону житломасиву Південного ГЗК, прокладена нова дорога у Покровському районі на мікрорайоні Зарічний, зведена абсолютно нова дорога, що з’єднала два великих спальних мікрорайони – Сонячний та Ювілейну.

  Теги
  • #ремонт дороги