Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Катриченко: «Капітальний ремонт автошляху від 173-го кварталу до Піонера виконаний майже на 80%. Новою дорогою в обидва боки вже рухаються автомобілі, відновлений звичайний графік руху комунального транспорту. Також, підрядники виконали зауваження і зробили інфраструктуру більш зручною для маломобільних людей і мам з візочками»

  5 Листопада 2021, 17:10 Поділитися ОФІЦІЙНО

  5 листопада, на щотижневій робочій нараді з питання проведення капітального ремонту автомагістралі по вулиці Едуарда Фукса, заступник міського голови Олександр Катриченко та депутат міськради, голова міської групи з питань поліпшення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та маломобільних городян Олександр Пискун перевірили виконання будівельниками наданих міською профільною групою рекомендацій щодо створення більш сприятливих умов користування дорожньою інфраструктурою для людей з обмеженими можливостями.

  О

  Нагадаємо, що майже місяць тому голова Громадської ради міста Олександр Вілкул та депутат міськради Олександр Піскун перевірили як виконуються роботи із забезпечення зручності та доступності маломобільних мешканців до зупинок та паркувальних місць.

  Заступник міського голови Олександр Катриченко зазначив:

  «У місті будуються та ремонтуються нові, сучасні дороги із новим, хорошим освітленням, велосипедними доріжками, зручними тротуарами, зупинками, дорожніми знаками та розміткою. Ми прагнемо створити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху. У тому числі, що дуже важливо – для маломобільних жителів. Минулого разу Олександр Пискун та Олександр Вілкул особисто перевірили, наскільки враховані під час ремонту зручності для тих, хто пересувається на візочку, для матусь із малими дітьми. Тоді ж були сформовані рекомендації, які були передані будівельникам. Безумовно, фахову та більш предметну оцінку відносно виконання пропозиції міської профільної групи надасть Олександр Пискун. Загалом, можу сказати, що були понижені бордюри біля нових побудованих парковок, щоб люди з обмеженими можливостями могли від припаркованого автомобіля без проблем переїхати на тротуари. Зараз додатково влаштовуються спуски-з’їзди на зупиночні павільйони. Ще раз підкреслю – зручно повинно бути всім».

  Окреме питання до суб’єктів господарювання. У тих місцях, де зроблені тротуари самими власниками магазинів чи-то кіосків, вони, відповідно до закону, зобов’язані створити умови для доступу маломобільних громадян до своїх об’єктів.

  Олександр Пискун, депутат міськради, голова міської групи з питань поліпшення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та маломобільних городян сказав: «Тричі наша робоча група проводила виїзні комісійні засідання по вулиці Фукса, було вказано на деякі недоліки щодо доступності відремонтованих тротуарних зон, пішохідних переходів, зупиночних павільйонів, паркувальних місць. Я скажу так: - на 90% недоліки усунуто. Там, де технологічно це можливо, де дозволяла ширина тротуарів зроблено все для того, щоб людям було зручно. Після ремонту, Едуарда Фукса буде доступною як із боку парковок, для тих, хто керує автомобілем, так і на зупинках громадського транспорту. Також, до кожного під’їзду будинку зроблений плавний спуск без бордюра. Наше місто стає більш комфортним та доступним маломобільних жителів».

  В цілому, капітальний ремонт автомагістралі по вулиці Едуарда Фукса вийшов на фінішну пряму. Повністю змонтоване нове освітлення і відтепер у напрямку від проспекту 200-річчя Кривого Рогу, вулиці Володимира Великого та до Піонеру проїжджу частину освітлюють сучасні світлодіодні світильники, всього їх більше 1100. Протягом найближчого тижня по Едуарда Фукса будуть змонтовані додаткові світильники над пішохідними переходами та додаткові світлофори.

  Крім того, повністю завершено укладення асфальту на самій проїжджій частині, побудована роздільна смуга, зливова каналізація. Залишається зробити: з’їзди-заїзди на прибудинкові території, тротуари по обидва боки дороги, а також дорожнє огородження, нанести розмітку, на наступному тижні будуть монтуватись дорожні знаки. До кінця листопада цей проєкт буде реалізований.

  Теги
  • #ремонт дороги