Спортсменки привезуть до Кривого Рогу 6 медалей з відкритої обласної першості із скандинавської ходьби

9 Червня 2024, 14:00 Поділитися

8 червня у Дніпрі пройшов Відкритий чемпіонат області зі скандинавської ходьби. Захід об’єднав більше сотні любителів цього виду спорту з Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Павлограда, Запоріжжя, Новомосковська, Кам’янки Черкаської області, Покровського, Нікополя та інших міст. Не завадила нашим землячкам дійти до перемоги навіть неймовірна спека. Про це повідомили ГО УКСХ «KR OK».

Ці змагання вкотре довели, що скандинавська ходьба об’єднує покоління, адже найповажнішій учасниці було 88 років, а двом наймолодшим – по 9 років.

Наші спортсменки здобули 6 нагород.

Вікторія Богач крокувала дистанцією 5 км, серед учасників категорії 40 + і фінішувала першою. Цю ж відстань долали Людмила Щербаченко, Людмила Василівська та Ніна Пономарь у вікових групах 50 +, 60 + та 70 + відповідно. Спортсменки отримали срібні нагороди. А Анжела Маховицька (30 +)  стала бронзовою призеркою.

Медаль цього ж ґатунку виборола Людмила Коптилова на дистанції 2,5 км категорія 70 +.

Вітаємо спортсменок з чудовим результатом і бажаємо завжди бути сповненим сил та енергії для нових звершень!

Нагадаємо, що самбісти з ДЮСШ №9 привезли до Кривого Рогу нові медалі з ЧУ.