Краще володіння технікою: самбісти з ДЮСШ №9 привезли до Кривого Рогу нові медалі з ЧУ
Днями у Тернополі пройшов Чемпіонат України з самбо серед 12-14 річних юнаків та дівчат. Збірну Дніпропетровської області представляли 43 спортсмени. З Кривого Рогу – 29. Про це повідомляє Виконком Довгинцівської районної у місті Ради.
![Краще володіння технікою: самбісти з ДЮСШ №9 привезли до Кривого Рогу нові медалі з ЧУ](/images/16x9/photo_2024-06-07_17.30.54.jpeg)
Особливо відзначилася наша ДЮСШ №9 - Владислав Шарап, Олексій Коновалов посіли третє місце.
«Самбо – це не лише спорт, а й спосіб життя. Він сприяє розвитку фізичних, розумових й моральних якостей, що важливо для становлення особистості та досягнення успіху як у спорті, так і у повсякденному житті», - зазначається у повідомленні Виконкому.
Вітаємо дітей! Нових вершин!
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що криворіжці з ДЮСШ №2 плідно виступили на ЧО з плавання у Дніпрі.
Особливо відзначилася наша ДЮСШ №9 - Владислав Шарап, Олексій Коновалов посіли третє місце.
«Самбо – це не лише спорт, а й спосіб життя. Він сприяє розвитку фізичних, розумових й моральних якостей, що важливо для становлення особистості та досягнення успіху як у спорті, так і у повсякденному житті», - зазначається у повідомленні Виконкому.
Вітаємо дітей! Нових вершин!
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що криворіжці з ДЮСШ №2 плідно виступили на ЧО з плавання у Дніпрі.
![](/img/2024-06/07/1717783449-photo_2024-06-07 21.03.57.jpeg)
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)