Стали відомі переможці Відкритого Чемпіонату «Krivbass Volleyball League-2024 Men»

13 Травня 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

12 травня відбулися фінальні ігри Відкритого Чемпіонату «Krivbass Volleyball League-2024 Men». Матчі були цікавими та яскравими. Гравці боролися за перемогу до останнього м’яча. Результати чемпіонату повідомила ГО «Волейбольна асоціація Кривого Рогу» у Фейсбуці.

Всього до чемпіонату долучилося вісім команд. Фінальний розподіл місць виглядає таким чином: чемпіонами стали гравці ВК «ДИНАМО»; другу сходинку посіли ВК «МЕТАЛУРГ»; третю - ВК «ХОЛОДОК». Зупинилися за крок до перемоги  спортсмени ВК «ДЮСШ-6».

Гравці з ВК «Динамо» вибороли декілька іменних відзнак: кращий діагональний - Сергій Соколов, догравальник - Олексій Шевченко, ліберо - Павло Сабан, MVP - Юрій Мусієнко.

Звання кращого блокуючого розділили  - Кирило Анцупов та Артем Медведєв, останній - гравець ВК «ХОЛОДОК».

Кращий зв'язуючим став - Артур Сисак, догравальником - Руслан Мусієнко обидва з ВК «Металург».

Найрезультативнішим динамівцем став Сергій Соколов, металургівцем - Назар Кушнір, а серед гравців «Холодка» відзначили  Ростислава Верезубова.

Нагадаємо, що боксери з криворізької ДЮСШ №10 вибороли 7 медалей на Кубку Саксаганського району.