Сила, витримка і наполегливість були винагороджені: боксери з криворізької ДЮСШ №10 вибороли 7 медалей на Кубку Саксаганського району

12 Травня 2024, 15:30 Поділитися

Криворізька ДЮСШ №10 9 та 10 травня приймала на своїй базі Четвертий етап Кубку Саксаганського району з боксу серед юнаків та дівчат. До нього долучилися 64 спортсмени з дитячо-юнацьких спортивних шкіл та боксерських клубів міста. Про це поінформували на офіційній сторінці закладу у соцмережі.

Відзначилися на змаганнях семеро боксерів. Чемпіонами стали Костянтин Губенко у ваговій категорії 46кг, Тарас Іващенко у ваговій категорії 50 кг, Тарас Котов у ваговій категорії 52кг та Володимир Северін, вагова категорія 57 кг. Срібло здобув Олег Воробей, хлопець виступав у ваговій категорії 66 кг. Бронзу вибороли Єгор Білий та Антон Цибуля у вагових категоріях 46 та 57 кг відповідно.
    Провідниками хлопців і світі боксу були тренери-викладачі: Жуков С.М., Криницький С.В., Кучер М.В., Пікулицький К.В.
    Вітаємо спортсменів та їх наставників з перемогами та бажаємо сміливо йти до мети та перемагати у подальших турнірних сутичках!