Захоплюючі сутички та неймовірні результати: майже два десятки нагород вибороли кікбоксери з ДЮСШ №2 на першості Кривого Рогу

21 Лютого 2024, 20:00 Поділитися СПОРТ

Спортсмени і спортсменки з ДЮСШ №2 здобували перемогу за перемогою та вибороли цілий оберемок нагород на відкритому чемпіонаті Кривого Рогу з кікбоксингу WAKO «Де козак там і слава». Про їх успіхи повідомили на сторінці спортивної школи.

З 16 по 18 лютого на спортивній базі СК «Барс» проходив відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO «Де козак там і слава». Майже 150 спортсменів із СК «Барс», ДЮСШ №6, «Тайгер» (Апостолове), ДЮСШ №2, СК Gregor, СК «Олександр», СК «Ронін», ЦПО «Терни» боролися за першість.

Уболівальники стали свідками цікавих поєдинків, захоплюючої боротьби та технічного володіння прийомами.

Вихованці ДЮСШ №2 у підсумку завоювали 19 нагород.

Чемпіонами стали: Роман Борозенець, Софія Шаройко, Софія Авраменко, Поліна Курдій.

Срібними призерами стали: Даніл Гребень, Мирослав Голубенко, Ганна Михайлова, Христина Ковальчук, Єгор Каменскіх, Сергій Соловей, Максим Мороз, Іван Волок, Евген Штурко.

Бронзові медалі вибороли: Іван Біленко, Максим Буйвол, Максим Яремчук, Данило Бабіч, Богдан Бондаренко, Елизавета Горідько.

Вітаємо спортсменів і тренера Віталія Білика та бажаємо перемог у подальших чемпіонатах!

Нагадаємо, що раніше у Кривому Розі провели змагання з боротьби самбо для воїнів Національної гвардії.