Попри ракетний терор і безсонну ніч: криворіжці завоювали на обласній першості з плавання 11 нагород

21 Квiтня 2024, 18:30 Поділитися

З 18 по 20 квітня у Дніпрі проходив Чемпіонат області з плавання. Криворізьким плавцям та їх тренерам довелося провести ніч в укритті, ховаючись від ракет, які направила на мирне місто країна-терорист. Проте це не зламало віру у власні сили та перемогу. Так, вихованці ДЮСШ №1 вибороли більше десятка нагород. Про це повідомили у фейсбуці спортивної школи.

Незважаючи на виклики війни та російський ракетний терор, наші спортсмени підтвердили набуту на тренуваннях майстерність.

Відтак, Давід Кизименко завоював золото на дистанції 100 м , срібло на дистанції 200 м, бронза - 50 м, які подолав брасом. Данило Сологуб здобув срібло у запливах на 50 м батерфляєм , 50 і 100 м на спині та бронзу на дистанції 100 м батерфляєм. Нікіта Плосконос фінішував першим на дистанціях 200 та 400 м вільним стилем. Арсеній Головань виборов бронзову відзнаку на дистанції 50 м батерфляєм. Теж бронзовим призером став Станіслав Ярий, подолавши надскладну дистанцію 1500 м вільним стилем.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з новими здобутками!

Нагадаємо, що у Кривому Розі пройшов забіг «Активні парки».