Встановили нові персональні рекорди: плавці з криворізької ДЮСШ №10 здобули п’ять нагород на змаганнях у Дніпрі

7 Березня 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

На Зимовому чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання серед кадетів троє вихованців ДЮСШ №10 продемонстрували швидкість та майстерність на різних дистанціях подоланих на спині, брасом та батерфляєм. Про досягнення спортсменів повідомили на сторінці спортивної школи.

З 4 по 6 березня проходив Зимовий чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед кадетів. У палаці водних видів спорту «Метеор» за першість боролися десятки учасників з Камянського, Дніпра, Павлограду, Запоріжжя і, звісно, Кривого Рогу. В результаті змагань троє вихованців з ДЮСШ №10 посіли почесні місця у турнірній таблиці.

Софія Куликівська виборола срібло на дистанції 200 м на спині та бронзу на стометрівці цим же стилем.
    Артем Новіков теж виборов срібло у запливі на 200 м брасом.
    Артем Пасічний здобув дві бронзові нагороди у запливах на 50 та 200 м батерфляєм.
    До того ж, усім спортсменам вдалося покращити свої результати.