Юні криворізькі плавці гідно представили рідне місто на змаганнях у Кам’янському

23 Січня 2024, 13:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці криворізької ДЮСШ №2 долучилися до Кубку з плавання SWIM SHARKS JUNIOR – 2024, що пройшов у Кам’янському 20 січня. Нашим юним спортсменам вдалося здобути низку нагород, незважаючи на значну конкуренцію. Про успіхи плавців повідомили на сторінці спортивної школи.

20 січня на базі басейну «МіКомп» у Кам’янському відбувся Кубок з плавання SWIM SHARKS JUNIOR – 2024. Змагання зібрали 235 спортсменів з восьми міст України: Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Горішніх Плавнів, Полтави, Кременчука, Павлограда та Кам’янського.

Участь брали наймолодші вихованці ДЮСШ №2, 12 років та молодші.
    Аліса Кравчук завоювала два золота – у запливі на 100 та 200 м батерфляєм та бронзу на 50 метровій дистанції тим же стилем.
    Катерина Собяніна здобула срібло і бронзу на дистанціях у 200 м, подоланих батерфляєм та брасом відповідно.
    Ігор Пономаренко фінішував третім у стометрівці вільним стилем.
    Зайцев Тимофій виборов бронзу у запливі на 50 м вільним стилем.

Вітаємо спортсменів та тренерів Віту Трушковську і Марину Дніпровську та бажаємо нових перемог!

Нагадаємо, що раніше вихованці криворізьких ДЮСШ успішно виступили на першості Кривого Рогу з боксу.