Понад 30 нагород здобули криворізькі плавці на Відкритому чемпіонаті у Кам'янському

8 Листопада 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

Днями у Кам'янському відбувся Відкритий чемпіонат з плавання. За нагороди боролися як титуловані спортсмени, так і дебютанти. Загалом долучилися 180 плавців з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсона, Одеси, Харкова, Енергодара та Камʼянського. Вихованці криворізької дитячо-юнацької спортивної школи № 10 здобули не один десяток нагород. Про їх досягнення повідомила ДЮСШ на сторінці у соцмережі.

На відкритий чемпіонат з плавання, що пройшли у Кам'янському завітали 180 плавців з різних куточків країни: Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсона, Одеси, Харкова, Енергодара та звісно місцеві спортсмени. На доріжках басейну «МіКомп» змагалися як майстри спорту, так і юні плавці, що вперше долучилися до такого заходу.
    Свої вміння продемонстрували і вихованці криворізької ДЮСШ №10. Хлопці та дівчата змогли вибороти 21 відзнаку.

Маргарита Нечипорук здобула п'ять золотих медалей: на дистанцій у 50 м на спині, батерфляєм, вільним стилем, а також на стометрівці у батерфляєм і вільним стилем. На цій же дистанції але на спині дівчина фінішувала другою.

Владислав Карпюк двічі подолав дистанцію у 100 м першим: брасом і на спині. Найшвидшим він виявився і на  50-ти метрівці брасом. А ця ж дистанція, подолана на спині, принесла хлопцеві бронзу.

Злата Булана отримала дві срібні городи за 50 м брасом і батерфляєм, ще дві нагороди того ж ґатунку за 100 м зазначеними стилям та бронзу за 50 м вільним стилем.
    Максим Пасічний виборов два срібла: за 50  та 100 м брасом і три бронзи: за 50 м вільним стилем, 100 м на спині та вільним стилем.

Кирило Куликівський посів третє місце у запливі на 100 м батерфляєм.

Підготувала спортсменів-переможців тренер-викладач Куликівська Т.О.

Крім того на змаганні також відзначилися і підопічні Іващенко Г.В.  Зокрема, Поліна Кулікова стала першою на 100 метрівках брасом і на спині, на 50 м брасом та другою на 50 м вільним стилем та на спині.

Ліза Даниленко  тричі фінішувала третьою: на дистанції 50 м батерфляєм та стометрівках на спині й вільним стилем.

Давид Романенко здобув золоті відзнаки у запливах на 50 м вільним стилем та на спині, та срібло за 50 і 100 м батерфляєм.

Назар Романенко фінішував першим на 50 м батерфляєм, 100 м на спині,батерфляєм та вільним стилем, друге місце посів у запливах на 50 м вільним стилем та на спині.

Вітаємо переможців та призерів!

Нагадаємо, що ми повідомляли про здобутки криворіжців на Відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з більярду.