Плавці з Кривого Рогу здобули низку нагород на обласних змаганнях

30 Жовтня 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

З 26 по 28 жовтня у Дніпрі Чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання серед юніорів та дорослих. До нього долучилися команди з багатьох спортивних шкіл області. Звісно там були і провідні плавці з Кривого Рогу. На цій першості здобути призові місця вдалося вихованцям одразу трьох ДЮСШ нашого міста: №1, 7 та 10. Про ці змагання повідомив департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради. А привітали чемпіонів та призерів на сторінках спортивних шкіл у фейсбуці.

До Дніпра на чемпіонат області з'їхалися перспективні плавці з усього регіону. З Кривого Рогу прибули як дорослі так і юні учасники. Командам одразу з трьох ДЮСШ нашого міста: №1, 7 та 10 вдалося вибороти відзнаки різного ґатунку.

Вихованка спортивної школи №10 Софія Куликовська стала чемпіонкою на дистанції у 200 м на спині. Також вона отримала срібло у запливі на 100 м та бронзу – за 50 м теж на спині.

Відзначилися і підопічні тренерів-викладачів Світлани Яверівни Кравченко, Тетяни Яверівни Курбанової, Шупик Тетяни Григорівни з ДЮСШ №7. Аріна Кайдана виборола перші місця на дистанціях 100 м і 200 м на спині, друге місце за 50 м на спині, третє  – 400 м вільним стилем. Олексій Хапанцев посів друге місце на дистанціях 400 м і 1500 м вільним стилем.  Поліна Верховська на дистанціях 50 м, 100 м і 200 м брас отримала бронзові відзнаки.

Блискучі результати продемонстрували і плавці з ДЮСШ №1. Одержали відзнаку найвищої категорії : Никита Плосконос на дистанції 200 м; Давид Кизименко –  50, 100 та 200 м. брасом; Данило Сологуб 50 м на спині та батерфляєм.  Срібні нагороди вибороли: Віктор Гулевич у запливі 50 м брасом. Рінат Дарага – 200 м брасом, Данило Сологуб – 100 м на спині та батерфляєм. Треті місця посіли: Микита Котляров у запливі 200 м брасом, Арсеній Головань на дистанції 50 і 100 м батерфляєм.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами!

Нагадаємо, що криворіжець здобув відзнаку на Всесвітніх Іграх у Саудівській Аравії.