Криворіжець Максим Семенчук здобув відзнаку на Всесвітніх Іграх у Саудівській Аравії
Криворізький спортсмен підняв український прапор на найвищому рівні Світового спорту! Адже хлопець виборов призове місце на Всесвітніх Іграх у Саудівській Аравії. Повідомили про досягнення кікбоксера у спільноті присвяченій зазначеному виду спорту у фейсбуці.
![Криворіжець Максим Семенчук здобув відзнаку на Всесвітніх Іграх у Саудівській Аравії](/images/16x9/2023-10-29_14.43.48.jpg)
У Саудівській Аравії проходять Всесвітні Ігри. Такі змагання відбуваються раз на 4 роки. Представляти Україну мав честь криворіжець Максим Семенчук. Хлопець здобув бронзу.
«Тим самим довів, що праця, яка була закладена Заслуженим Працівником Фізичної культури і Спорту Володимиром Коржаком, а наразі підтримується і вдосконалюється Заслуженими тренерами України Іваном Зінченко і Віталієм Губенко ,жива і буде жити завжди!», – написали у повідомленні.
Нагадаємо, що до VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-23 долучилися вже 500 учасників.
![](/img/2023-10/29/1698583572-photo_2023-10-29 14.43.58.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)