«Справжній силач продемонстрував непереможність та міць українців»: Криворіжець здобув «срібло» і «золото» на Всесвітніх Іграх
Кривий Ріг пишається своїм спортсменом, який виборов перемогу на Всесвітніх Іграх, комплексних змаганнях з видів спорту, що не входять до Олімпійських Ігор. Цьогоріч вони проходять у Саудівській Аравії. Днями криворіжець виборов дві нагороди з армрестлінгу. Про перемоги спортсмена повідомила заступниця голови ради оборони міста Вікторія Третяк.
![«Справжній силач продемонстрував непереможність та міць українців»: Криворіжець здобув «срібло» і «золото» на Всесвітніх Іграх](/images/16x9/photo_2023-10-29_08.39.37.jpeg)
У м. Ер-Ріярд, Саудівська Аравія відбуваються Всесвітні Ігри. На змаганнях з армрестлінгу Україну представляв криворіжець Олег Михайленко. Він виступав у ваговій категорії +110кг. Чоловік виконав норматив «Заслужений майстер спорту». Днем раніше проходили змагання в боротьбі на ліву руку, де спортсмен виборов «срібло». А 28 жовтня Олег здобув «золото», коли боровся правою рукою.
Криворіжець тренувався під проводом Заслуженого тренера України Сергія Карачуна.
Вітаємо спортсмена та наставника з неймовірним результатом та пишаємося їх здобутками.
Нагадаємо, що «Кривбас» здобув блискавичну перемогу над «Дніпро-1».
![](/img/2023-10/29/1698565841-photo_2023-10-29 08.40.13.jpeg)
![](/img/2023-10/29/1698565853-photo_2023-10-29 08.40.14.jpeg)
![](/img/2023-10/29/1698565861-photo_2023-10-29 08.39.39.jpeg)
![](/img/2023-10/29/1698565874-photo_2023-10-29 09.51.05.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)