Блискавична перемога червоно-білих: ФК «Кривбас» переміг «Дніпро-1» з рахунком 3:0

28 Жовтня 2023, 18:00 Поділитися

Сьогодні, 28 жовтня, в межах 10-го туру УПЛ «Кривбас» прийняв вдома у дербі «Дніпро-1». Хоч початок матчу більш ніж на годину затримала повітряна тривога, криворіжці з самого старту набрали досить гострий атакуючий темп, який серйозно дошкуляв суперникам потім впродовж всієї гри.

Блискавична перемога червоно-білих:  ФК «Кривбас» переміг «Дніпро-1» з рахунком 3:0

За нашими голами картина у підсумку вибудувалася таким чином:

-  12-та хвилина - Олег Кожушко (Денис Кузик) – 1:0.

-  42-га хвилина – Денис Кузик (Тимур Стецьков) – 2:0.

-  51-ша хвилина - Олег Кожушко (Денис Кузик) – 3:0.

«Перший тайм ми грали за вітром, грали дуже непогано. Забили непогані 2 м’ячі. Дуже гарні атаки проводили. У команди Дніпра практично не було моментів таких. У другому таймі я дуже переживав, налаштовував хлопців, що треба дуже добре зіграти в захисті. Тому що у команді Дніпра дуже швидкі футболісти. Але хлопці з цим впорались. Почали другий тайм також з позиції сили. Одна з атак завершилася непоганим м’ячем. Забили третій.

Треба відзначити, що у Дніпра були моменти, коли наші хлопці відбилися, і головою в тому числі. Дуже небезпечні моменти. Та й пенальті не забили. Але це футбол. Сьогодні перемогли ми. Треба порадіти цьому. І гостріше забивати. Нас чекають ще дуже серйозні ігри», - прокоментував головний тренер ФК «Кривбас» Юрій Вернидуб.

У «Дніпрі-1» зазначили, що у певних моментах підопічним не вистачило сил, після 2 попередніх поєдинків. Зіграла проти втомленості.

Зазначимо, у наступний раз «Кривбас» зустрінеться у Житомирі з ФК «Полісся» 6 листопада. Домашня гра відбудеться 12 листопада. До Кривого Рогу завітає київське «Динамо».