Криворізькі тхеквондисти вибороли дві нагороди на чемпіонаті Європи, що приходив у Сербії
В Белграді 22 жовтня відбувся Відкритий дитячий чемпіонат Європи з тхеквондо. Гідно представили Україну, вражаюче виступили та здобули дві нагороди вихованці криворізької ДЮСШ №2. Їхніми здобутками поділилися на сторінці спортивної школи у Фейсбуці.
![Криворізькі тхеквондисти вибороли дві нагороди на чемпіонаті Європи, що приходив у Сербії](/images/16x9/photo_2023-10-23_18-23-43.jpg)
У столиці Сербії 22 жовтня пройшов Відкритий дитячий чемпіонат Європи з тхеквондо. Серед спортсменів, що боролися за чемпіонство були і вихованці ДЮСШ №2. Спортсмени провели декілька успішних виступів.
Чемпіонкою змагань серед суперниць у ваговій категорії 33 кг стала Ванесса Черната. Кирило Абрамяк виступав у ваговій категорії 40 кг та виборов бронзову нагороду.
Головним тренером, що готувала дітей до змагань була Олена Мардаш.
Вітаємо чемпіонку, призера та наставницю з чудовими результатами.
Про успіхи плавців з криворізької ДЮСШ №2 на чемпіонаті міста ми писали тут.
Чемпіонкою змагань серед суперниць у ваговій категорії 33 кг стала Ванесса Черната. Кирило Абрамяк виступав у ваговій категорії 40 кг та виборов бронзову нагороду.
Головним тренером, що готувала дітей до змагань була Олена Мардаш.
Вітаємо чемпіонку, призера та наставницю з чудовими результатами.
Про успіхи плавців з криворізької ДЮСШ №2 на чемпіонаті міста ми писали тут.
![](/img/2023-10/23/1698074728-photo_2023-10-23_18-23-46.jpg)
![](/img/2023-10/23/1698074745-photo_2023-10-23_18-25-34.jpg)
![](/img/2023-10/23/1698074758-photo_2023-10-23_18-23-49.jpg)
![](/img/2023-10/23/1698074764-photo_2023-10-23_18-23-50.jpg)
![](/img/2023-10/23/1698074771-photo_2023-10-23_18-23-52.jpg)
![](/img/2023-10/23/1698074777-photo_2023-10-23_18-23-55.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)