Сила духу і фізичного гарту: вихованці криворізької ДЮСШ №2 гідно себе показали на Чемпіонаті з вільної боротьби
Днями у Кривому Розі пройшов відкритий Чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат U15. До змагань долучилося близько 80 спортсменів від 4 команд - ДЮСШ №2, ДЮСШ №5, БК «Барс», м. Долинська. Учасникам надали грамоти від Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, а також медалі від Федерації вільної боротьби. Показові результати маємо у борців ДЮСШ №2. Про це повідомляється на сторінці школи у соціальній мережі.
![Сила духу і фізичного гарту: вихованці криворізької ДЮСШ №2 гідно себе показали на Чемпіонаті з вільної боротьби](/images/16x9/photo_2024-02-09_19.06.13.jpeg)
Великий список тих, хто отримав 1 місце: Павло Іваноєвський, Мухаммед Гафаров, Кирило Міфтахов, Макар Стрижеус, Володимир Губа, Дмитро Кесь, Анастасія Гудій, Каміла Кучма, Валерія Заремба, Олександра Максименко, Поліна Гомон, Діана Погорєлова.
Перелік тих, хто отримав «срібло»: Микита Мурлян, Олександр Свирид, Марія Попенко, Марія Дребот. «Бронзу» дістали: Давид Патратій, Герман Мартинкевич, Владислав Іцковський, Андрій Віднійчук, Олексій Чумаков, Тимофій Кушніренко, Назар Капущенко, Дар’я Ярова, Валерія Ліснича.
«Дякуємо ЗСУ за можливість нашим дітям тренуватися та змагатися!», - зазначили у ДЮСШ №2.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кривому Розі нагородили футболістів-переможців щорічних міських змагань.
![](/img/2024-02/09/1707498594-photo_2024-02-09 19.06.10.jpeg)
![](/img/2024-02/09/1707498606-photo_2024-02-09 19.06.11.jpeg)
![](/img/2024-02/09/1707498623-photo_2024-02-09 19.06.14.jpeg)
![](/img/2024-02/09/1707498635-photo_2024-02-09 19.06.17.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)