«Сила командного духу та віри в успіх»: у Кривому Розі нагородили футболістів-переможців щорічних міських змагань

17 Січня 2024, 12:00 Поділитися СПОРТ

У Металургійному виконкомі районної в місті ради 17 січня нагороджували переможців міського турніру з футболу присвяченого пам'яті видатного тренера Павла Дудніка. Команда ДЮСШ №1 «Кривбас-84» посіла перше місце, обігравши вісьмох суперників.

У місті відбувся щорічний турнір на честь видатного тренера Павла Дудніка. Змагання проходили в два етапи: в іграх визначили кращі команди з трьох груп, та фінал, де найсильніші боролися за перемогу.  Ними цього річ виявилися команди «Пенуел», «Академія Кривбас» та «Кривбас-84».

Футболісти ДЮСШ №1 зіграли з «Пенуел» – 5:5, а з командою «Академія Кривбас» – 4:2 та стали переможцями турніру.

Урочисто вручали спортсменам нагороди 17 січня у Металургійному виконкомі районної в місті ради. Разом з усіма радів перемозі капітан команди Богдан Чорний. Хлопця 7 років тому привели в спорт мама і тато.

«Вони завжди приймали участь у моїх змаганнях, гнали мене вперед. На змаганнях були дуже сильні команди, вони хотіли виграти. Ми перемогли тому, що багато тренувалися і працювали всі однаково та тренера дали нам установку виграти цей турнір», – поділився юний футболіст.

Пишається успіхами сина і Сергій Подвалюк. Футбольні матчі для нього це завжди бурхливі емоції, сміх, крик та адреналін. «Обрали футбол, бо це – командний вид спорту в якому розвивається дуже багато фізичних навичок і якостей: командний дух, сміливість, впевненість, кмітливість», – розповів чоловік.

Відчуває гордість за своїх вихованців  і тренер Олександр Любимов. Він займається з хлопцями вже три роки і це їх перша серйозна перемога.
    «Дуже вдячний своїм хлопцям за те, що вони проявили характер, свої футбольні мізки, перемогли у цьому турнірі. Спорт зараз дуже важливий для наших хлопців. Тому, що це трішки відволікає від проблем у країні», – прокоментував тренер.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі визначили найвправніших гімнасток.