Вихованці ДЮСШ №9 прославили Кривий Ріг на змаганнях з єдиноборств

5 Лютого 2024, 16:00 Поділитися СПОРТ

Спортсмени та спортсменки дитячо-юнацької спортивної школи №9 завоювали оберемок нагород на змаганнях з греко-римської боротьби та самбо. Їх успіхами поділився виконком Довгинцівської райради.

Днями у Києві на всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо вихованці ДЮСШ №9 здобули 8 нагород.

Олексій Філімонов завоював золото, Анастасія Головейко – срібло, Сергій Павлюков посів отримав срібло та бронзу, Валерія Ваганова – виборола дві бронзові медалі, Ромео Калич та Серафим Бакшеєв теж здобули бронзу.

На базі ФСК «Локомотив» пройшов відкритий чемпіонат Кривого Рогу з греко-римської боротьби (серед 15-річних спортсменів та підлітків), присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Москаленка А.Г. Борці  ДЮСШ № 9 здобули п’ять золотих нагород, шість – срібних та вісім – бронзових.

Нагадаємо, що спортсмени з Кривого Рогу гідно виступили на чемпіонаті Дніпропетровської області з дзюдо.