Криворізькі легкоатлети з ДЮСШ №10 здобули на обласних змаганнях більше десяти нагород

6 Лютого 2024, 13:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці ДЮСШ №10 взяли участь у Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. До рідного міста вони повернулися з оберемком нагород. Про досягнення спортсменів поінформували на сторінці спортивної школи у фейсбуці.

Легкоатлети з ДЮСШ №10 долучилися до обласних змагань, що проходили у Дніпрі 2-го лютого. Спортсмени 14-15 років змагалися на різних дистанціях та у повні продемонстрували свої здібності. До скарбнички додалося одинадцять нагород.

Золото завоювали: Данило Сидоренко – на дистанції 3000м; Кирило Видибура –у забігу на  2000с/х; Данило Кравчук – подолавши 1500м; Олександр Федорченко – на дистанції 400м; Валерія Донецька та Ігор Бондар – на відтинках по 800м.
    Срібні відзнаки здобули: Назар Пономарьов – на дистанції 200м та Єгор Ахметзянов – у забігу на 800м.
    Фінішували третіми та вибороли бронзу: Микита Березуцький – подолавши 800м; Тетяна Гуртова – на дистанції 2000с/х; Кирило Кузюков – у забігу на  400м.

Вітаємо легкоатлетів і тренера Олену Коноваленко з успішними стартами!

Нагадаємо, що вихованці ДЮСШ №9 прославили Кривий Ріг на змаганнях з єдиноборств.