Баталії на ігровій дошці: у Кривому Розі визначили кращих шахісток міста

7 Січня 2024, 12:30 Поділитися

6 січня на чемпіонаті Кривого Рогу з шахів змагалися 14 шахісток, серед них була одна учасниця – майстер спорту, одна – кмс і п’ятеро першорозрядниць.  Повідомила про турнір та назвала імена чемпіонок федерація шахів міста.

На базі ДЮСШ №3 6 січня відбувся чемпіонат міста з шахів серед жінок. Він пройшов за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10 хв + 5 сек на хід. Боролися за першість 14 спортсменок, з них одна – майстер спорту, одна – кандидат у майстри спорту і п’ять – першого розряду.

За підсумками змагань золото завоювала Юліана Мінаєва, срібло виборола Людмила Асланян, а бронзу здобула Амелія Громко.

Чемпіонку та призерок турніру нагородили нагороджені кубком, медалями та солодкими подарунками від федерації шахів міста.

Нагадаємо, що криворіжець встановив рекорд України - «Найтриваліший час перебування по груди у холодній воді взимку з декламуванням віршів».