Рятували напарника з льодових тріщин та спускали з гори: більше десятка нагород здобули криворізькі спортсмени на Кубку України з гірського туризму

14 Грудня 2023, 18:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці гуртків «Спортивний туризм» та «Гірський туризм» гідно представили рідне місто на Кубку України з гірського туризму, що проходив 7-10 грудня у Львові. Вихованцям різного віку вдалося завоювати 14 нагород. Про їх здобутки повідомив Центр туризму краєзнавства та екскурсій «Мандрівник».

Протягом 7-10 грудня у Львові на Кубку України з гірського туризму змагалися команди з 8 областей країни.  На скеледромі «Бухта» вихованці Сергія Покусая, Тетяни Шостак, Олександра Плужника з криворізьких гуртків «Спортивний туризм» та «Гірський туризм» змогли вибороти більше десятка нагород.

На дистанціях учасникам потрібно було рятувати товаришів зі змодельованих ситуацій, що можуть трапитися в гірських походах: витягувати напарника з льодових тріщин, спускати  його з гори. Також обидва учасники транспортували 46 кілограмовий манекен-потерпілого по крутопохилій переправі на висоту 15 метрів і потім спускали з цієї висоти.

Наймолодші спортсмени здобули дві нагороди: Артем Черненко – срібло, Марія Корінь – бронзу у ІІ класі.

На дистанції «Тактико-технічна»у  змаганні зв'язок: 2 місце посіли Марія Тачинська та Денис Бебік; 3 - Єва Філан та Вова Двигун. Серед старших учасників  1 місце взяли Аліна Педь та Єва Федько.

У ІІІ класі на дистанції «Гірські перешкоди» 2 місце  посіли Аліна Педь та Єва Федько, а молодші Марія Тачинська та Денис Бебік вибороли золото. Другими фінішували Анастасія Крицька та Поліна Данілочкіна.

На дистанції «Рятувальні технічні прийоми» золото вибороли Аліна Педь та Єва Федько.

Срібло здобули Тетяна Шостак та Данііл Тараненко.

У віковій групі 12-14 років 1 місце посіли Марія Тачинська та Денис Бебік; 2 - Назар Петренко та Руслан Шлапак; 3 - Анастасія Крицька та Поліна Данілочкіна.

Раніше ми писали, що каратисти з криворізького клубу «ОКАМІ» завоювали 35 відзнак на Кубку Дніпропетровської області.