Досвідчені борці та юні спортсмени з Кривого Рогу відзначилися на обласних змаганнях з боротьби самбо

13 Грудня 2023, 16:00 Поділитися СПОРТ

Днями самбісти з кривого рогу здобули цілий оберемок нагород, відвідавши Кубок області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок та  Кубок області з боротьби самбо юнаків та дівчат 13-14 років. Про здобутки дорослих та підлітків повідомила дитячо-юнацька спортивна школа №2.

На базі криворізької ДЮСШ №6 пройшов Кубок області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Борці з ДЮСШ №2 завоювали сім нагород: 3 золота, 1 срібло й 3 бронзи.

У цей же час 13-14-річні юнаки та дівчата змагалися за першість на Чемпіонат області з боротьби самбо. Четверо стали чемпіонами, четверо - віце-чемпіонами і ще чотири вихованця посіли третє місце.

Вітаємо переможців, призерів  і їх тренера Павла Омету та бажаємо нових спортивних здобутків у майбутньому.

Сьогодні ми писали, що каратисти з криворізького клубу «ОКАМІ» завоювали 35 відзнак на Кубку Дніпропетровської області.