Криворізькі сумоїсти здобули 10 нагород на чемпіонаті України у Луцьку

3 Жовтня 2023, 14:00 Поділитися СПОРТ

У Луцьку завершився Чемпіонат України з сумо, який проходив з 30 вересня по 2 жовтня. До участі допустили хлопців та дівчат до 12 й 15 років, та юніорів до 18 років. На цих змаганнях відзначилися вихованці криворізької ДЮСШ №2, що поповнили скарбницю десятьма нагородами. Гарні новини повідомив виконком Інгулецької райради.

Юні сумоїсти з усієї країни змагалися у Луцьку за першість на чемпіонаті який дозволив показати спортсменам власні сили і можливості у командних – «стійка на стійку» та особистих змаганнях. Підопічні тренерів Олександра Лозного, Олександра Подольського та Анастасії Кравченко з ДЮСШ №2 не оминули нагоди випробувати свою силу. За підсумками змагань вони вибороли 10 відзнак.

Серед хлопців вікової категорії до 15 років Ярослав Гладиш посів друге місце у особистому виступі та третє – у командному. Тимур Жулідов посів третю сходинку у командному виступі.
    Серед юніорів у категорії до 18 років у особистих виступах відзначилися Дар'я Константинова та Сабір Гараєв . Дівчина виборола перше та друге місця, а хлопець – третє місце. У командному виступі бронзові відзнаки здобули Олександра Жулідова, Тахір Стойко, Тимофій Андріанов.

Вітаємо спортсменів і тренерів!

Раніше ми писали, що криворізькі спортсмени відзначилися на чемпіонаті міста з самбо.