Українська збірна завоювала 8 медалей за четвертий день Invictus Games

14 Вересня 2023, 15:00 Поділитися СПОРТ

Четвертий день Ігор Нескорених був присвячений змаганням у плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках. За його підсумком українці завоювали дев'ять нагород. Серед переможців ідзначився і криворіжець Назар Вознюк, який незрівнянно виступив та здобув одразу декілька нагород. Про здобутки повідомили на сторінці команди українських воїнів у Фейсбуці.

Наші незламні воїни поповнюють скарбничку нагород вже четвертий день поспіль. Цього разу дивували результатами з плавання.

Наш земляк Назар Вознюк виборов два золота. Він першим подолав:  стометрову дистанцію вільним стилем з результатом 1:09:20 та заплив на 50м на спині. Він виступав у категорії ISC. Разом з ним 50м на спині долав земляк Олег Должок і фінішував п’ятим.

Срібну нагороду вибороли наші хлопці у естафеті 4 по 50м. За неї боролися: Назар Вознюк, Саша Пономарьов, Євгеній Кірейонок та Ігор Дерман. Здобули її у запеклій боротьбі – команда Австралії випередила українців усього на 2,5 секунди.

Першу свою нагороду на цих Іграх здобула Юлія Паєвська «Тайра» у категорії ISD. Парамедикиня виборола срібло у запливі на 50м вільним стилем, подолавши дистанцію за 45.22. Вона пливла разом з Юлією Шевчук, яка зайняла четверте місце з результатом 1:21.07. А на дистанції 50 м на спині – третє, фінішувавши за 1:24.87 хвилини.

У запливі на 50м брасом в категорії ISB  наші здобули дві відзнаки. Срібло виборов Іван Молдун, а бронзу – Дмитро Полов'ян.

На дистанції 50 м вільним стилем відзначився Олександр Будько. З результатом 50.98 він фінішував третім.

Крім плавання у цей день українці грали у настільний теніс. Перший парний матч Дмитро Козак та Олександр Пономарьов виграли в учасників з Сакартвело з рахунком 11:7. Потім виборювали перемоги у команд Нової Зеландії, Канади, Австралії. Проте у чвертьфіналі вони поступилися команді Ізраїлю, але з гідним рахунком 9:11.
    У матчі з баскетболу на візках Україна обіграла команду Австралії з рахунком 8:6.

Загалом у цей день змагань учасники Національної збірної завоювали 8 медалей: два золота та по три срібні й бронзові відзнаки.

Дізнатися результати третього дня Invictus Games можна тут.