У Кривому Розі пройшов чемпіонат міста з швидких шахів та бліцу: результати турніру

11 Вересня 2023, 17:30 Поділитися СПОРТ

З 9 по 10 вересня у шаховому клубі ДЮСШ №3 проходив чемпіонат міста серед молоді з швидких шахів та бліцу. У змаганнях брали участь 25 спортсменів із кваліфікацією не нижче 3-го спортивного розряду. Криворізька федерація шахів повідомила результати змагань на сторінці у соцмережі.

На базі шахового клубу ДЮСШ №3 проходив чемпіонат міста серед молоді з швидких шахів та бліцу. 25 спортсменів із кваліфікацією не нижче 3-го спортивного розряду змагалися за першість.

Змагання зі з швидких шахів відбувалося  за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 10 хв + 5 сек на хід. Турнір по бліцу проходив за швейцарською системою в 11 турів з контролем часу 3 хв + 2 сек на хід.

Серед дівчат призерами зі швидких шахів стали Крістіна Гуменюк, що здобула 1 місце,
    Собіна  Куделя посіла друге, обидві вихованки ДЮСШ №3. На третьому місці опинилася  Дарія Лактюхіна з ДЮСШ №9.
    Серед учасників до 14 років першу сходинку посів Артур Балик, другу - Денис Десятник, третю - Євген Герус. Усі хлопці - вихованці ДЮСШ №3.

У категорії до 20 років переможцем став Василь Лях, срібло здобув Тимур Балик, бронзу - Максим Горячев. Переможцями у цій категорії стали спортсмени з ДЮСШ №3.

За підсумками турніру з бліцу серед дівчат перемога дісталася Собіні Куделі, друге місце виборола Ганна Яринич, третє - Крістіна Гуменюк. Ганна тренувалася у ДЮСШ №9, а Собіна та Крістіна у ДЮСШ №3.

Серед хлопців до 14 років золото виборов Артур Балик, срібло здобув Денис Десятник, бронзу - Артур Журавльов, з ДЮСШ №9.
    У категорії серед учасників до 20 років усі призові місця посіли вихованці ДЮСШ №3. На першій сходинці розташувався Василь Лях, на другій - Максим Горячев, третій - Тимур Балик.
    Переможців та призерів чемпіонату нагородили медалями та грамотами від департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому криворізької міської ради.

Нагадаємо, що Криворізькі боксери привезли три золота та срібло з обласного чемпіонату. хто здобув нагороди можете прочитати тут.