В Кривому Розі визначили переможців «Кубку голови федерації» з шахів

20 Серпня 2023, 15:23 Поділитися

Більше тижня у нашому місті тривали змагання найрозумніших шахістів, що присвятили прийдешньому святу Дню незалежності України. Усього визначили 12 призерів, котрих нагородили кубками й медалями. Про це повідомляється у соцмережах Федерації шахів Кривого Рогу.

З 11 по 19 серпня у Кривому Розі тривав «Кубок голови федерації» з класичних шахів. Змагання проходили на базі шахового клубу ДЮСШ №3, а присвятили їх Дню Незалежності України. Турнір проходив за швейцарською системою у дев’ять турів із контролем часу 90 хв + 30 сек на хід та обрахунком національного рейтингу.

До змагань долучились 28 шахістів з кваліфікацією не нижче І-го спортивного розряду, серед яких було дев’ять кандидатів у майстри спорту. Переможців та призерів нагородили кубком, медалями та грошовими призами.

Призерами турніру стали наступні спортсмени: Василь Лях, Володимир Пшеничний, Юліана Мінаєва, Тимур Балик, Ярослав Коник. Серед ветеранів кращими стали: Анатолій Куліковський, Андрій Тушев, Олег Тихонов. Крім того, серед молоді перемогу здобули Микола Куцик та Денис Десятник, а серед дітей – Артур Балик. Першість серед жінок отримала Амелія Громко.