Українські нескорені воїни в перші дні Invictus Games 2023 вибороли низку перемог

11 Вересня 2023, 10:38 Поділитися СПОРТ

Українські воїни в перші дні «Ігор Нескорених», що відбуваються у Дюсельдорфі вже здобули перші перемоги. До скарбнички відзнак нашої команди вже додалося перше золото, срібло і бронза зі штовхання ядра. Легкоатлети на рівні пройшли етап кваліфікаційних забігів. Тож нам залишається вболівати за незламних учасників та підтримувати їх, навіть на відстані. Досягненнями наших воїнів на змаганнях поділилася пресслужба Мінветеранів у соцмережі.

«Invictus Games 2023» успішно розпочались у Дюсельдорфі. Там українську делегацію зустрічали стоячи. Вже в перший день національна збірна почала здобувати нагороди.
    На початку змагань Олександр Маковей виборов перше золото. Він  штовхав ядро у категорії IF8 з результатом 10.40.

Володимир Гера посів друге місце у штовханні ядра, але вже у категорії ІF7, його результат 4,84 м. На цих змаганнях чоловік встановив особистий рекорд.
    Штовхав ядро і Вадим Мазніченко. В категорії ІF6 він посів третє місце.

У метанні диска другим став Микола Заріцький, він виступав у категорії ІF1.

У змаганні з пауерліфтингу в категорії IP6 Максим Зубов у виборов  срібло.

За крок до призових місць зупинився Семен Лагун, він боровся у пауерліфтингу в категорії IP8. Олександр Будько у цьому ж спорті, але у категорії IP7 здобув 5 місце, Ігор Дерман з метання диска  посів 9 місце – категорія ІF1.  Юлія «Тайра» Паєвська в паверліфтингу у категорії IP3 серед жінок зайняла 12 місце.

Наші нескорені легкоатлети показали гарні результати на кваліфікаційних забігах. Максим Дмитраш і Віталій Бородавка вийшли у фінал, де будуть бігти стометрівку.
    З 2 результатом пройшли у фінал, і будуть долати естафету 4 на 100 м Максим Зубов, Микола Заріцький, Максим Дмитраш та Віталій Бородавка.

Тримаємо за наших спортсменів кулачки. Адже зараз нашим воїнам дуже важлива підтримка, вони відчувають її та невтомно демонструють світу міць і непереможний українських дух.

«Ми пишаємося нашими хлопцями! Вже в перший день змагань наші Воїни вибороли перше золото та взяли призові місця! Впевнена, що кожен день вони покажуть крутий результат. Ігри Нескорених не мають на меті спортивні досягнення, а скоріше реабілітаційний ефект. Але в кожному виді спорту, повірте, учасники докладають максимум зусиль, щоб мати кращий результат», – зазначила Юлія Лапутіна, Міністерка у справах ветеранів. Вона разом з українською делегацією протягом змагань завжди поряд з нашими захисниками і вже привітала героїв з такими гарними результатами.

Щиро радіємо здобуткам наших воїнів та продовжуємо вболівати за них!

Більше про ці змагання та цьогорічне відкриття Ігор ми писали тут.