Криворізька спортсменка здобула золоту медаль на Чемпіонаті світу з кульової стрільби

28 Серпня 2023, 11:10 Поділитися СПОРТ

27 серпня стало відомо про нове досягнення вже відомої спортсменки родом з нашого міста Вікторії Рибовалової. Зокрема, дівчина посіла І місце на всесвітніх змаганнях з кульової стрільби. Про це повідомляється у соцмережах Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.

14 серпня у місті Баку розпочався Чемпіонат світу з кульової та стендової стрільби. Змагання триватимуть до 1 вересня, за їх результатами спортсменам призначать ліцензії на участь в Олімпійських іграх у Парижі-2024. До складу збірної України увійшла й криворіжанка Вікторія Рибовалова.

Вихованка Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності відмінно себе продемонструвала та здобула золоту медаль в командному заліку у вправі ГП-12. Також дівчина посіла IV місце в особистому заліку. З чим її ми і вітаємо!