Криворізькі сумоїсти привезли низку нагород з Кубку України

14 Серпня 2023, 19:01 Поділитися

Вихідними днями у Луцьку відбувся Кубок України з сумо. Гідно представили Кривий Ріг вихованці ДЮСШ №2, які вибороли декілька призових місць. Гарну спортивну новину повідомив виконком Інгулецької райради.

Сумоїсти дитячо-юнацької спортивної школи №2 тренувалися під керівництвом наставника Олександра Лозного. На Кубку України вони гідно представили Кривий Ріг і рідну ДЮСШ. Спортсмени і спортсменки декілька разів сходили на п’єдестал за відзнаками.

Відтак, перше місце виборов Роман Вовчак у ваговій категорії 80 кг. У цій же категорії серед дівчат друге місце посіла Дар'я Константинова. Анастасія Кравченко здобула третє місце у ваговій категорії 60 кг. Бронзу також отримала і Анастасія Бухаленко, що боролася у ваговій категорії 73 кг.  Криворіжець Тимофій Андріанов опинився на третій сходинці серед борців вагою 85 кг, а Сабір Гараєв здобув бронзову відзнаку серед суперників вагою 77 кг.

У підсумку криворізькі сумоїсти повернулася із Луцьку із другим командним місцем.