Криворізькі легкоатлети поповнили скарбницю нагород на чемпіонаті України

3 Серпня 2023, 19:03 Поділитися СПОРТ

29-30 липня у Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Вихованці ДЮСШ №9 продемонстрували гарні результати та поповнили скарбничку нагород. Про їхні досягнення повідомив виконком Довгинцівської районної ради.

25 команд з усієї країни зібралися у Луцьку на чемпіонаті з легкої атлетики. Змагання тривали три дні. Спортсмени змагалася у стрибках, метаннях спису та молота, штовханні ядра, бігу на різні дистанції, естафетах, семиборстві та десятиборстві. Команда Дніпропетровської області посіла третє місце у загальному рейтингу. Гідно проявили себе криворізькі легкоатлети.

Вихованці ДЮСШ №9 довели свою майстерність. Ангеліна Заїка виконала норматив кандидата у майстри спорту України та посіла перше місце у естафеті 4х400 м та сьоме місце у 400-метрівці з бар’єрами. Станіслав Коваленко здобув золото на дистанції у 200 м та посів четверте місце у забігу на 100 м.

Вітаємо призерів та їх тренера з чудовими результатами!

Нагадаємо, про успіхи наших легкоатлеток ми писали тут.