Золоту й дві срібні медалі здобув криворізький спортсмен на змаганнях із плавання у Німеччині

27 Березня 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

З 24 по 26 березня тривав Кубок Швабії з плавання, в якому брали участь близько чотирьох тисяч спортсменів. На змагання відправився й криворіжець Данило Бровко, котрий вдало виступив і посів три призових місця. Таку інформацію повідомили у соцмережах «Плавці ДЮСШ №1 Кривий Ріг».

24-26 березня відбулись міжнародні змагання з плавання у німецькому місті Штудгардт. Брали участь у Кубку Швабії майже 4 000 плавців з Німеччини, Австрії та Швейцарії та України. Зокрема, йдеться про вихованця міської дитячо-юнацької спортивної школи №1, майстра спорту України з плавання Данила Бровка. Криворіжець завоював медалі та кубки найвищого ґатунку на змаганнях під керівництвом тренерів Тетяни Щіпакової та Олега Ржепецького.

Зокрема, Данило Бровко виборов І місце на дистанції 50 метрів у розділі «Батерфляй», а також два срібла на дистанції 50 та 100 метрів в категорії «На спині». Крім того, спортсмен посів VI місце на дистанції 50 метрів в розділі «Вільний стиль».