Дніпропетровська область в топ-3 за спортивним рейтингом серед інших регіонів держави

23 Березня 2023, 22:20 Поділитися

Наш регіон славиться не тільки родючістю земель, працьовитими й патріотичними громадянами, а й спортивними здобутками. Безпосередньо Дніпропетровщина обіймає третю сходинку рейтингу серед областей держави за досягненнями в олімпійських та неолімпійських видах спорту. Про це повідомляється на сайті ДніпроОВА.

«Торік наші спортсмени гідно представили Дніпропетровщину на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Вибороли призові місця у чемпіонатах та кубках України, Європи, світу», – про це наголосив директор Департаменту молоді і спорту ДніпроОВА Олександр Пшеничников.

Кожне призове місце спортсменів і кількість набраних очок ретельно фіксувалось. В результаті Міністерство молоді та спорту укладало рейтинг.

Безпосередньо, спортсмени з нашої області набрали понад 12 тисяч очок за 33 олімпійськими та 65 неолімпійськими видами спорту. Першість здобували у волейболі, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, водно-лижному та роликовому спорті, карате.

Згідно з укладеним рейтингом регіонів, Дніпропетровщина поступилась лише Києву та Харківській області.

Нагадаємо, перше командне місце та три золота в індивідуальному заліку вибороли криворізькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі з самбо.