Спортсмени з Дніпровської обласної організації джиу-джитсу, зокрема й криворіжці, здобули п’ять нагород на чемпіонаті Європи

14 Березня 2023, 20:29 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у Франції провели змагання з джиу-джитсу, до яких долучилось 900 спортсменів, зокрема й з нашого регіону. Всього наша збірна здобула п’ять почесних місць, серед них були й криворіжці. Інформацію про нові спортивні здобутки криворіжців опублікували в соцмережах Федерації джиу-джитсу «Татсу-До».

Днями завершився Чемпіонат Європи з джиу-джитсу. Змагання провели у Франції, а взяли участь в них більше 900 спортсменів з 27 країн. За першість боролись спортсмени в межах вікових й вагових категорії. Збірна Дніпропетровщини також побувала на змаганнях. До її складу увійшли спортсмени Дніпровської обласної організації джиу-джитсу та вихованці криворізької ДЮСШ №9.

Згідно з результатами, наші спортсмени посіли наступні місця:
    – ІІ місце – Дар'я Міронова розділ «Не-ваза» в категорії U18 до 57 кг, Данило Белозьоров розділ «Не-ваза» в категорії U18-60 кг;
    – ІІІ місце – Софія Мамай розділ «Не-ваза» в категорії U18 63, Богдан Цимбал розділ «Файтинг» в категорії U18 66 кг, Данило Голубчанський розділ «Не-ваза» в категорії U16 42 кг.

Тренерами призерів та призерок є Азіз Ібрагімов, Олександр Вороніч та Анатолій Красножон.

«Не всім нажаль вдалося вибороти перемогу, але зробимо висновки і наступного разу покажемо ще кращий результат. Висловлюємо велику подяку тренерам, які доклали багато зусиль в підготовці Дніпровської збірної команди. Особлива вдячність батькам, які завдяки своїм коштам зробили взагалі цю поїздку можливою», – вказується у дописі.

Нагадаємо, у Кривому Розі визначили переможців міських змагань з дзюдо.