Три призери й 13 чемпіонів: у Кривому Розі визначили переможців міських змагань з дзюдо

13 Березня 2023, 22:30 Поділитися СПОРТ

Днями у нашому місті влаштували змагання серед міських дзюдоїстів за звання найкращого спортсмена. До гонитви за перемогою долучилось чимало криворіжців, котрі стали чемпіонами, також визначили призерів серед команд. Про це стало відомо із соцмереж Федерації дзюдо Кривого Рогу.

11 березня провели міські змагання з дзюдо на базі Криворізької федерації дзюдо. Такий турнір влаштували в стінах закладу вперше після початку широкомасштабного вторгнення окупантів. До змагань долучились дорослі спортсмени, а також юнаки і дівчата 15-17 років.

За результатами змагань, І місце посіла команда ДЮСШ №9. Срібло турніру виборов спортивний клуб «Мандрівник». Почесне ІІІ місце присудили спортивному клубу «Торнадо 2000».

Також чемпіонами змагань стали наступні спортсмени: Дмитро Арістархов, Павло Мізюкін, Андрій Ярославцев, Микола Зайцев, Микита Горбилов, Тетяна Дюміна, Анастасія Головейко, Валерія Ваганова, Олександра Кочегарова, Нікіта Мельников, Олексій Савранський, Дмитро Заводів, Серафім Бакшеєв.

«Спортсмени готувалися до цих змагань і показали гарну техніку і бажання досягти перемоги. Вітаємо переможців та призерів!!!», – вказується у дописі.

Нагадаємо, команда криворізьких шахістів перемогла у турнірі Дитячої шахової ліги.