Патрульні з Кривого Рогу вибороли призові місця на змаганнях з бразильського джиу-джитсу

11 Жовтня 2021, 11:59 Поділитися СПОРТ

У змаганнях з бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge Final, що відбулися в Києві 9 – 10 жовтня, взяла участь збірна Департаменту патрульної поліції. Криворізькі поліцейські здобули призові місця. Про це повідомляє патрульна поліція України.

9 – 10 жовтня у Києві проходив фінал змагань з бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge Final. Перше місце у вазі до 77 кілограмів виборов поліцейський з Кривого Рогу Микола Мельницький, він також додав до золота ще й срібну медаль. Друге місце у змаганнях здобув ще один криворізький патрульний Расул Бурагов у ваговій категорії до 90 кілограмів.

Нагадаємо, команда рятувальників з Кривого Рогу посіла друге місце на обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту/